[F] Harry Potter a polovičný princ

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Mackie » Sob 01.08.2009 19:40

je to film ako kazdy iny a pre reziserov praca ako kazda ina.. dostali namet, scenaristov, a holt makajte
co som citala nejake "zaujimavosti" o filmoch, o fanusikovstve zo strany stabu sa velmi neda hovorit
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Liana » Sob 01.08.2009 20:16

a to je podľa mňa škoda. zoberte si taký matrix. tam to podľa mna bolo dokonale vidieť, réžia dokonalá.
a opačný príklad je podľa mňa twilight, kde je totálne vidieť, že hlavná predstaviteľka proste tie knihy prečítala lebo musela a nič viac. potom sú ľudia typu alan rickman, ktorý aj keby hral vo filme, ktorý nenávidí tak by tam hviezdil.
ale tak samozrejme im je to šum a fuk, lebo to aj tak zarobí viac ako ktorýkoľvek iný film. a veľa ľudí nečítalo knihu alebo aj čítali ale nie sú takí fanúšikovia. a vlastne aj keby mi hocikto povedal, že ten film je hrozný tak naňho pôjdem.čiže im to môže byť fakt ukradnuté.
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Sabča » Sob 01.08.2009 20:29

Mackie a liana to zase vystihli !! :jop: :yes:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod monika.o » Sob 01.08.2009 20:39

Offtopic: no tak mám info,že v sedmičke bude veľká bitka o Rokfort aj svadba :jupi: neviem,či môžem dať link na stránku :otaznik:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Dodkaa » Ned 02.08.2009 9:32

monika.o dakujem :smile: . Ale to bude velmi zaujimave ak to tak bude :lol: trosku sa opozdili :lol: ale tak nechame sa prekvapit :no:
Dodkaa
Nováčik
 
Príspevky: 47

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Liana » Ned 02.08.2009 10:00

ten link je úžasný :aaa: práve si pozerám fotky a som veeeeeľmi zvedavá ako helena bonham carter zahrá hermionu premenenú na bellatrix :ach: no chápete čo myslím. som pozerala na tie fotky a že čo tam robí bellatrix s harrym...a potom mi to došlo :ha:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Patuska » Ned 02.08.2009 10:23

jj fakt je super :heh:
je tam toho toľko že neviem čo mám prečítať skôr :heh:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod monika.o » Ned 02.08.2009 12:49

nemáte začo :lol: ja som na tej stránke niekedy dokázala stráviť pol dňa,čítala som tam príbehy a tak,ale teraz tam pôjdem len sem-tam a niečo new sa dozviem :no:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Iwka » Ned 02.08.2009 21:43

kukla som si to na pozeraj.eu , velmi ma to sklamalo :pac:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod monika.o » Pon 03.08.2009 10:41

snáď sa nenahneváte,ale je to takto jednoduchšie,ako rozposielať SS
takže našla som Film o filme HP6..tí,ktorým som predtým poslala SS a chodia na tú stránku,to možno našli už tiež,ale tak hodím to sem http://www.priori-incantatem.sk/show.ph ... ka&id=5210 mne to dosť sekalo

a pre info,všetky linky,ktoré som posielala cez SS,sú z tejto stránky :joint:
Naposledy upravil monika.o dňa Pon 03.08.2009 11:59, celkovo upravené 1
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Sabča » Pon 03.08.2009 12:15

Preboha...to jak nazvali Slughorna? :oo: Kriklan? ci jak?! kokos ... :pac:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod monika.o » Pon 03.08.2009 12:35

jj,Kriklan...ja ako nič proti Čechom,ale ten dabing majú desný...Kriklan-Slughorn,Bradavice-Rokfort,Brumbál-Dumbledore,moskomor-dementor,Lenka Laskorádová alebo Lenka Strelenka-Luna Lovegood,ešte aj Fugde má nejaké divné meno,ale už si nepamätám aké... :ach: :pac: :prd:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Patuska » Pon 03.08.2009 15:36

na ten český dabing som alergická :ach:
Raz som videla po česky jednotku a to mi stačilo...celé je to pokazené ..aspoň tie mená by mali zachovať v origináloch. :nwm:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Dodkaa » Pon 03.08.2009 15:41

ono ja mam rada cesky dabing co sa tyka hlasov a tak, ale ako tieto mena, to je fakt hrozne, ved to ked si kukne slovak tak nevie o com je rec :lol: . A pritom neviem, na co je dobre, ze mena zmenia. :nwm:
Dodkaa
Nováčik
 
Príspevky: 47

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod martinkaaa4 » Uto 04.08.2009 17:32

takže dnes som si pozrela a bola som totálne sklamaná ...fakt to bolo hrozné...najhorší HP doteraz :ach: a ten koniec tak to bolo fakt že trápne :pac: tie prútiky to malo čo znamenať :pac: a ešte jednej scéne som nechopila a to keď zhorel brloh a Harry s Ginny bežali cez to pole tak to čo bolo? :oo: veď to nie je ani v knihe spomenuté a celkovo som tomu nepochopila...a fakt z toho urobili romantickú komédiu :pac: ale inak ako herci ma oslovili RUPERT GRINT (Ron Weasley) a Evanna Lynch (Luna Lovegood) :jop:
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1255

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou