[F] Harry Potter a polovičný princ

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Sabča » Pia 07.08.2009 21:10

:oo: to prvy krat pocujem,ze kvoli temnemu rytierovi ... Ok,ja sa nehadam, ale aj tak si myslim, ze to urobili kvoli TW :lol:
Mas pravdu,film nie je uzasny, a podla mna nie je ani dobry - ale mal velku citatelsku zakladnu nielen v US, tak podla mna sa bolo coho bat - to nie je o kvalite filmu,ale o tom, ze si ho vsetci pojdu pozriet / ci uz,lebo citali knhu,alebo zo zvedavosti,ze to vsetci chvalia a v neposlednom rade na to ludia chodili ja preto, lebo zanrovo to bolo zaradene do hororu :pac: - chalani sa potom velmi cudovai :D/ ... len tolko som chcela :))
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Liana » Pia 07.08.2009 21:51

ľudia nebláznite, new moon má byť teraz v zime, maximálne január 2010. skoro som dostala infart že budem čakať až do novembra 2010, že to zmenili :rip:

EDIT: inak mackie, ja som bola tiež antifanúšik, ale išli sme na dovolenku a potrebovala som hrubu knižku a keďže vtedy nič hrubšie ako HP 4 nebolo, tak hovorim hádam ma to nezabije :lol: no a za tie dva týždne som to prečítala asi 4krát a odvtedy sa to len zhoršuje :aaa:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Sabča » Sob 08.08.2009 13:16

liana mas pravdu :pac: ale 2010 bude zase Eclipse,takze ... :lol:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod gabrievamfim » Štv 20.08.2009 8:27

Ja som film videla až včera. Knihy viem pomaly naspamäť. No som zúrivá, myslím, že réžie by sa lepšie zhostil dokonca aj Zoroslav Laurinc. Ja sa hercov zastanem, mohli by sa aj rozkrájať, keď je na :kak: scenár, strih a réžia. Chcem vrátiť vstupné!! Oproti Kameňu mudrcov a Tajomnej komnate, čo boli krásne detailné poetiky, to ide dole z kopca. Katastrofa. Záver radšej nechcem vidieť. Lepšie mi bude, ak zostanem pri vlastných predstavách z knižky
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Nyssa » Štv 20.08.2009 8:48

gabrievafim, súhlas :jop: ako čo jedna časť, to horšia :hmm: preto si aj nemyslím, že posledné filmové diely HP sú lepšie ako twilight. možno má väčšiu základňu, ale veľa ľudí (ako napr. aj ja) šli do kina už len z tej recesie a kvôli efektom :smile:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod gabrievamfim » Štv 20.08.2009 8:54

Offtopic: No s Twilightom by som si tiež nebola až tak istá. Ale tam sa mi predloha nejako úžasne nepáči - takže film mi nemohol vziať ilúzie - moc romantikuš na mňa. Mať doma niekoho ako hlavný hrdina, asi by som ho 3x denne preventívne kopala do zadku, nech už začne byť konečne chlap :ach:
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Nyssa » Štv 20.08.2009 9:11

:haha: Offtopic: ja moc na romantické veci nie som, ale toto sa mi páčilo :yes: síce no - priznávam - najprv som videla film v češtine a povedala som si nikdy viac. potom som začala čítať, stiahla film v pôvodnom znení a konec - odvtedy to žerem :heh:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod gabrievamfim » Štv 20.08.2009 9:27

Offtopic: Ja som to videla len v originále a potom kúsok z čekého dabingu :ua: - to bolo robené veľmi rýchlo. Nejako sa nám tí bratia kazia.. S týmto dabingom by som to asi nezvládla ani dopozerať
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod monika.o » Pia 28.08.2009 20:16

info o DVD Harry Potter a Polovičný Princ na stránke www.priori-incantatem.sk
http://www.priori-incantatem.sk/show.ph ... ka&id=5286
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: [F] Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Domca » Sob 19.05.2012 20:24

No co hovorite na 7-micku 1. a 2. cast? :lol: uz to sice bolo v kinach davno, ale nevadi...ja som big HP fanusik uz do malicka :aaa: a sice je toto tema o sestke ale neviem ci zakladat rovno novu temu...ked by sa to mohlo vsetko pisat rovno sem :no:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [F] Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Veronika.Chuck » Str 04.07.2012 19:04

Ja som tiez velky fanusik HP. A 7 diel si prehravam stale dookola a je mi aj smutno ze uz vsetko skoncilo a clovek sa nema na co tesit. Myslim si ze obdiva filmy boli velkolepe ale kniha bola o malicko lepsia. Ale aj tak velky :aplause:
25.6.2012 Navždy ostaneš v mojom srdci Obrázok

Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku.

Obrázok
Veronika.Chuck
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Martin/Záturčie

Predchádzajúci

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou