[B,F] Stephen King

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod AlicaGGG » Pia 14.09.2012 22:26

uz tyzden obohacuje moju zatial malu zbierku (aj ked segre sa pojdem "mala" nezda :nwm: pritom mam len 7ks Kinga :ua: ) najnovsia kniha 22.11.1963
uz sa na nu tesim, skoda ze som si dala zavazok, ze dalsia precitana bude hore spominana Beh o zivot :pac:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod Minnie » Sob 15.09.2012 13:35

ja mam kingove knihy vsetky.. teda len 11 v kniznej podobe, a zvysok som odkialsi stiahla :angel: sice klasika je klasika ale aj ta e-kniha potesi :-)
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 333
Bydlisko: Jelenec

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod moschino » Pon 17.09.2012 16:25

Ja mám kníh od Kinga 17 svojich doma, prečítaných ich mám od neho 26 (ak sa nemýlim a na niečo som nezabudla).
King je proste KING :poklona:

Minnie píše:sice klasika je klasika ale aj ta e-kniha potesi :-)

Mne by chýbalo prevracať stránky, ten papier, a vidieť, ako som pokročila, keď sa záložka posúva stále viac ku koncu :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod Minnie » Str 19.09.2012 11:40

moschino píše:Mne by chýbalo prevracať stránky, ten papier, a vidieť, ako som pokročila, keď sa záložka posúva stále viac ku koncu


Jo, to je jasne :yes: Ked budem mat raz kopec penazi tak si tie knihy vytlacim :lol: Inak, niektore z tych knih su tazko zohnatelne, alebo nezohnatelne vobec. Tiez mam od Kinga vela poprecitavaneho. Vsetky som dovliekla z brigad z Ciech. Prijatelna cena a vyborna dostupnost :-)
Btw., tak si spominam, ze som na htc-cku precitala celu Sagu o zaklinacovi, takze ked cloveka nieco chyti za srdce, je mu jedno ako a kde to cita :lol:
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 333
Bydlisko: Jelenec

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod Iwka » Sob 22.09.2012 19:09

moschino píše:Ja mám kníh od Kinga 17 svojich doma, prečítaných ich mám od neho 26 (ak sa nemýlim a na niečo som nezabudla).
King je proste KING :poklona:

Minnie píše:sice klasika je klasika ale aj ta e-kniha potesi :-)

Mne by chýbalo prevracať stránky, ten papier, a vidieť, ako som pokročila, keď sa záložka posúva stále viac ku koncu :angel:



na Kindli to vidíš tiež :P
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod AlicaGGG » Uto 18.12.2012 17:29

Beh o zivot precitany, ja by som hlavneho hrdinu na konci nezabila, ale tak ok, berem, aspon to bolo efektivne :lol: (chcela som si kuknutaj film, ale v tretine som to musela vypnut, lebo by sa mi komplet pokazil dojdem)

a uz su na ceste ku mne dalsie dve kingovice - Zhubni, a Dlouhy pochod, tesim sa na to ako male decko z lizatka :aaa:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod katkariinka » Uto 18.12.2012 18:21

Alica, oznac svoj prispevok velkym "spoiler" Takto prezradit zaver knihy :heh:
Mnam mnam King, uz mam abstak, musim nieco opat precitat.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod AlicaGGG » Str 19.12.2012 0:14

Alica, oznac svoj prispevok velkym "spoiler" Takto prezradit zaver knihy

hops :angel:

ja uz sa tiez nemozem dockat dalsieho citania, len teraz su na plane ine veci, na knihu neni cas :plac:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod moschino » Pon 14.01.2013 14:26

Zhubni som čítala, veľmi dobrá :jop: aj keď ja som ju čítala pod titulom "kliadba"
Dlhý pochod tiež jedna z tých lepších :jop:

Ja som dočítala Pod Kupolou, nemám slov, King je proste perfektný, presne vie, aké knihy mám rada :aaa: A hovorila som si, že by z toho bol dobrý film alebo seriál. A :aaa: dnes čítam na fb že z Pod Kupolou naozaj bude 13 dielny seriál :aaa: Síce sfilmované knihy ma väčšinou sklamali, ale aj tak sa teším :angel:
Televízia CBS ho začne vysielať 24.6., režisér Brian K. Vaughan (ktorý spolupracoval na Nezvestných), bude tam vrj pár zmien, ale sám King ich schválil
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod moschino » Štv 21.02.2013 7:38

Tak mám novú knihu od Kinga :aaa: 22.11.63

Musím povedať, že najskôr sa mi do nej nechcelo púšťať. Prečítala som, o čom má byť, že zabránenie atentátu na prezidenta... prišlo mi to také príliš historické a americké dejiny a politiku nejako nesledujem a tak aj nudné.
Ale pustila som sa do čítania a som nadšná :aaa: perfektný príbeh a opisované veci v danom období, ako to vtedy fungovalo a ako sa tomu musí prispôsobiť človek z dnešnej doby :aaa:
príbeh sa odohráva (zatiaľ) v Derry a dokonca sa s pája s príbehom "TO", spomínajú sa tam prííbehy a osoby z "To" a mierne sa spájajú s príbehom (kto ale "To" nečítal, tak bude mierne uvedený do deja, možno si ani nevšimne, že spomínanaá osoba a jej príbeh je opisovaný v inej knihe).
Proste som nadšená, že príbehy od Kinga nekončia jednou knihou, sú nesmrteľné v iných jeho knihách :aaa:
proste ten chlap je úžasný, čo vie napísať a vytvoriť :poklona:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod Mackie » Pon 13.01.2014 22:59

No, ako by som to, aby z toho nebol spoiler.. konecne som pretrpela Temnu vezu. Doslova. Toto bol asi najvacsi omyl, aky som vobec kedy vzala do ruk. Kebyze ma pribeh a postava bavi, koniec sa da odpustit. Kedze ma to vobec nechytilo a bolo mi uplne jedno, co sa stane s nim aj ostatnymi, tak holt jednym okom dnu, niekadial von. Ved to aj vidno, prve 3 knihy precitane za 3 mesiace, stvrta za dalsie 2 mesiace, posledne 3 za rok a 3 mesiace :heh: (hoci medzitym som citala aj ine knihy, ktore si zasluzili prednost a viac casu). A odhliadnuc od deja, uz mi dost vadi aj ten jeho sprosty naturalisticky opis ani to nemozem nazvat sexu a inych pudov, pozor bude spoiler, opisovat ako tam zjedol nakazeneho "kona" a mal z toho sracku a ako mu tiekla do nohavic aj mimo, toto fakt citat nemusim :ach: (a to je len jedna z mnohych veci). Citat druhy krat to snad uz nikdy nebudem, knihy su na predaj, ak ma niekto zaujem :heh:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod moschino » Uto 14.01.2014 10:34

posledná temná veža na mňa čaká na poličke už pár mesiacov, tak to som teda zvedavá, ako to skončí, keď to tu čítam :angel: Temné veže tiež nepatria medzi tie obľúbené od neho, ale tak, keď to napísal, tak prečítam
Ešte ma ale čaká pár detských anglických, ktorým musím dať prednosť :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod Keta » Pon 27.01.2014 0:10

ja akurát čítam "Salem's Lot" a pravdupovediac zatiaľ ma vcelku nudí, ale dočítam ju, snáď sa to rozbehne
Keta
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 180

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod moschino » Pia 21.03.2014 8:25

síce som sa pustila do poslednej Temnej veže, ale nejako... :nwm: nič moc zatiaľ...
ale kúpila som si teraz Joyland, dala som mu prednosť, do týždňa prečítaný :angel: napínavé, opäť sa mi páči spôsob ako vie opísať situácie a myšlienky niektorých ľudí a samozrejme prítomnosť niečoho nadprirodzeného. Už som si v polovici myslela, kto je vrah, nechápala som, že sa tak "nechtiac" prezradil a ono to bolo zámerne, samozrejme, že o pár strán ďalej sa zistilo, že to on nie je :aaa:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod Mackie » Pon 14.04.2014 11:09

osma Temna veza
http://www.martinus.sk/?uItem=148304

ked mozu Starwars, preco nie aj toto :lol:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou