[B,F] Stephen King

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod moschino » Pia 22.05.2015 7:56

Čítam Mr. Mercedes. Asi som si pokazila psychiku práve :prd:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod AlicaGGG » Ned 09.08.2015 15:07

Asi sem uz nikto nechodi :heh: ale prave docitavam Pribeh vdovy Lisey, paradna kniha, zo zaciatku som jej vobec nerozumela, ale to prislo casom :) bola to moja druha kniha od Kinga na policke no vzdy som ju obchadzala a zacala som vzdy citat nieco novsie kupene od neho, teraz som sa premohla a pustila sa aj do tejto a nelutujem, paradna kniha, ako vsetky vlastne a uz teraz mi je luto, ze vecer ju uz asi docitam :lol:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod Lindchen » Ned 09.08.2015 15:09

Čítali ste niekto Psí hvězdy? V knižnici to nemajú a kúpiť sa mi to až tak moc nechce, ale znie to zaujímavo, myslím téma a recenzie. Nejaký názor? :smile:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod moschino » Pon 10.08.2015 6:41

o tej som ani nepočula :oo: inak mám vždy depku, že raz tie knihy dočítam a nebudem mať čo ďalej čítať :hi:
Vdova ma moc nechytila za srdce, možno sa k nej ešte vrátim a bude to lepšie
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod Snezienka123 » Str 02.09.2015 23:43

Lindchen píše:Čítali ste niekto Psí hvězdy? V knižnici to nemajú a kúpiť sa mi to až tak moc nechce, ale znie to zaujímavo, myslím téma a recenzie. Nejaký názor? :smile:

Nie, že by som čítala, ale nie je to skôr od Hellera ako od Kinga?
Inak, môže to byť zaujímavá knižka
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod Aris » Str 04.05.2016 20:07

Frajer mi zase raz rozšíril zbierku a dostala som Pod Kupolou :jupi: Mal zľavu 25€ v Martinuse a 18 minul na mňa :love:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod moschino » Str 04.05.2016 21:47

jedna z najlepších :jop: pekné čítanie :smile:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod Snezienka123 » Str 04.05.2016 22:34

...až na ten záver, čiže hlavnú pointu :pac:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod Aris » Str 04.05.2016 22:36

Ja som to už citala a praveze sa mi lubil aj záver. :jop:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod moschino » Štv 05.05.2016 8:04

Ten zaver by som si tiez vedela predstavit inak, ale kniha aki celok super :jop:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Stephen King

Poslaťod Mackie » Ned 07.01.2024 3:52

Hladko obratko o 180 stupnov :heh: Ako som sa tu docitala, King mi zacal vadit uz davnejsie, ale som na to nejako zabudla, a ked som zacala vypratavat kniznicu a citat niektore knihy znova a vela novych prvy krat, tak sa to len vystupnovalo, ze ee toto uz je na mna prilis. Zacalo to s TO, ktore ake bolo relativne ok, uplne pokazila ta pointa ich zachrany, co tam museli spravit, uplne zbytocne pre pribeh a uplne za ciarou pre mna, a navyse to absolutne nedavalo zmysel. A tieto jeho humusarny mi vadili v kazdej dalsej jeho knihe viac a viac, prakticky uz stale to iste dookola. A naopak, kedze o Temnej vezi mi nikto nepovedal pred rokmi, ze to je fantasy, a ja rozvlacne fantasy vlastne vobec nemusim, tak mozno s vedomim, do coho idem, by som to este raz skusila. Ale tie jeho horory, docitam co mam a uz asi nechcem nic dalsie vidiet od neho :heh:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Predchádzajúci

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou