Switch to full style
Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.

Pravidlá fóra

Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.
Odoslať odpoveď

Re: [F] Obľúbené filmy

Pon 06.02.2017 9:57

na ten sa uz dlho chystam. a wer, dik za tip, zaujalo :smile:

vcera som videla Miss Peregrine's Home for Peculiar Children - isla som do toho s tym, ze to bude blbost, ale hned v uvodnych titulkach som zbadala meno Tim Burton, tak som sa zacala hned tesit :lol: a teda bolo to super, ja mam rada Burtonov humor a styl. sa dobre vyjasil v scene, kde sa mlatia kostlivci a monstra pokryte cukrovou vatou, na kolotococh, za neustalej typicky kolotocarskej hudby :heh:

a inak!
wer píše:To kurz neg.myslenia som si teda pozrela teraz, ze o com - to sme fakt videli? :ha: Ale zistila som, ze nedavno som si to pustala a aj vypla po chvilke :heh:

teraz som si uvedomila, ze som zly nazov napisala. ten film, co som mala na mysli, sa vola Umenie, nie Kurz! je aj Kurz? :heh: hovorime o tom istom? http://www.imdb.com/title/tt0945356/

Re: [F] Obľúbené filmy

Pon 06.02.2017 10:07

je to to iste. :lol: ja som to musela vypnut. :heh:

Re: [F] Obľúbené filmy

Uto 07.02.2017 13:36

Tie Podivné deti boli fajn, milý film :yes: .

Re: [F] Obľúbené filmy

Štv 09.02.2017 20:15

Najhroznejsi film mojho zivota - Swiss army man :rip:

Re: [F] Obľúbené filmy

Štv 09.02.2017 21:03

Dik za varovanie :heh: Aj si dopozerala?

Re: [F] Obľúbené filmy

Štv 09.02.2017 22:15

To bola teda dobra hovadina, aoe ja som si to absurdno a lacny humor celkom uzila :heh:

Re: [F] Obľúbené filmy

Pia 10.02.2017 6:54

Dopozerala, lebo som stale cakala, ze teda to bude mat nejake zaujimave rozuzlenie aspon. Nuz... Nedockala som sa :heh:
Inak ja celkovo mam problem vidiet dobry film, v ktorom by nebola kopa hovadin. Mna to velmi irituje, ked divaka krmia nerealistickymi hovadinami. Resp. OK, v takom filme ako je napr. Book of Eli mi to vobec nevadi. Ale celkovo, co film za posledny tyzden, to hroza. Ale tento swiss army teda vedie :heh: Keby to nehnali az do takych absurdnosti, tak by sa to pozerat este mozno dalo, lebo myslienka nebola zla, ale... :prd: Platit za ktorykolvek z tych filmov v kine, by som vazne oplakala tie peniaze :heh:

Re: [F] Obľúbené filmy

Pia 10.02.2017 9:03

The walk - blááááááááááááááázon.. Ale dobry film. :jop:

a este aj moj oblubeny herec :love:

Re: [F] Obľúbené filmy

Ned 28.05.2017 8:51

Vcera sme si pozreli "Muz menom Ove" a myslim, ze velmi pekny film:)
myslienkou aj (svedskym) spracovanim...

Re: [F] Obľúbené filmy

Sob 28.10.2017 8:26

Kto nevidel starú disneyovku The AristoCats (1970), určite pozrite, aj s väčšími deťmi, krásny, milučký film :hi: . Naozaj kreslený, žiadne 3D.
Inak, pekne a vtipne zachytené reálne správanie zvierat, žiadny ježko s napichnutými jablkami na chrbte. Ale myška, čo miluje syr, tam je :lol: .

Re: [F] Obľúbené filmy

Sob 28.10.2017 10:29

Mám to rozpozerané :hi:

Re: [F] Obľúbené filmy

Pon 07.09.2020 12:46

Miss Sloane, super, velmi prekvapilo :)

Re: [F] Obľúbené filmy

Ned 10.01.2021 10:21

:sos: Dieta videlo v uputavke daky film, najskor marvelovku, a chce to vidiet... Vobec neviem co, vie iba povedat, ze tam bolo 6 kamenov nekonecna.. Aky je to film?

Re: [F] Obľúbené filmy

Ned 10.01.2021 11:00

Avengers infinity war a avengers endgame. Teraz dava tusim jojka vsetky nove marvelky takze mozno to bude ina ale kolo kamenov sa tocia tieto

Re: [F] Obľúbené filmy

Ned 10.01.2021 12:10

treba zacat pekne od zaciatku, iron man 1 a ides :joint: (starsich zlych Hulkov neratam,to je zleee)
Naposledy upravil weron dňa Ned 10.01.2021 14:49, celkovo upravené 1
Odoslať odpoveď