[F] Obľúbené filmy

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Filmy

Poslaťod Silwuska » Str 18.02.2009 11:11

Jop zo slovenskych mam tiez velmi oblubenu tisicrocnu vcelu :yes: :yes: (aj precitanu)

Ale teda ten Jean Claud Javamdam :heh: :heh: malicka az tak ta v detstve tyrali ze si to musela pozerat?? :heh: :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Filmy

Poslaťod Iconka » Str 18.02.2009 11:14

Tak narychlo ma napada SEABISCUIT-krasny pribeh o konovi,odporucam :jop: ,...dalej som mala rada serial DOBRODRUZSTVA CIERNEHO ZREBCA,ale uz to davno nedavali, potom sa mi velmi paci film STIGMATA a ..je ich vela,najma vsak rodinne,dokumenty o zvieratach a prirode ako takej a samozrejme komedie,tie fakt mozem.Na druhej strane ma absolutne nebavia akcne,sci-fi,ani horory a taktiez ma neoslovuju vojnove....no a este mam rada aj romanticke,ale nie TITANIC a pod.
Iconka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78
Bydlisko: BN-NM

Re: Filmy

Poslaťod Slawin » Str 18.02.2009 11:14

silwuska nahodou vies jak tie filmy doteraz zerem? :oo: :heh: :heh: akoze mne sa vela ludi cuduje ale vazne to je tym ze ma s tym nakazili..vsetky tie stare akcnaaaaaky...ci uz s van damom,alebo jackie chanom {zabudla som tenkrat na zapade]....alebo s silvestrom stalonom su premna klasiky proste :lol:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Filmy

Poslaťod Mackie » Str 18.02.2009 12:07

Silwuska píše:Ale teda ten Jean Claud Javamdam :heh: :heh: malicka az tak ta v detstve tyrali ze si to musela pozerat?? :heh: :heh:

no prepac teda, to je klasika predsa :lol: na toho mi nesahaj
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Filmy

Poslaťod Silwuska » Str 18.02.2009 12:19

Tsss baby a co takto STEEEVEEE :haha:
Obrázok
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Filmy

Poslaťod Niki » Str 18.02.2009 12:32

Tak na toho nesahajte zase mne :fizel:

Zbožňujem poriadne horory, hlavne psycho. Čo poviete na SAW (ujo Skladačka)? A samozrejme všetky filmečky čo sa týkajú zvieratiek. Keď som bola mladšia tak som sa nemohla dopozerať aj so synom Zachráňte Willyho. Ja tú kosatku milujem dodnes aj keď je už v kosatkovskom nebíčku :plac:
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Filmy

Poslaťod Silwuska » Str 18.02.2009 12:37

Jeziiis ja tieto masakraky ako SAW neznaasam s duse...su to tak uzasne plytke filmy, plne nasilia a nechutnosti :nechutne: to je pre moju "poeticku dusu" :lol: priliz...Niki ja furt hovorim ze tieto filmy mozu kukat len uchylaci, uz asop vidim do akej kategorie patris :jazyk: :haha:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Filmy

Poslaťod katka » Str 18.02.2009 12:53

ja akurát premýšľam, že čo sú moje naj filmy...sakriš ani neviem, je ich straaašne veľa a rôzne žánre.
Ale súhlas s niektorými, ktorí vyrastali na van dammoch, terminátoroch, stevoch seagaloch ( taká aljaška v plameňoch je moja srdcovka).
Ja som inak úchyl na fantasy a sci-fi, takže sámoška vedie kompletka Matrixu,Constantin ( Keanu všeobecne je miláčik :hi: ) Pána prsteňov, Hviezda brána,Narnia, Eragon, Blade a spol, Královna prokletých, Drakula ( s Keanom samozrejme ), Riddick, čiernočierna tma. Mno je toho inak veľa. Z najnovších asi Báthory,Australia, Súmrak, Rally Smrti...na nič iné si nespomeniem. Môžem kukať aj filmy typu Transpoting, komediu typu Road Trip alebo American Pie.

Mno a klasicky všetky filmy o hafíkoch a s hafíkmi a so zvieratkami všeobecne. Minule som si dokonca kúpila Bieleho Bima.

Filmy typu "amerika zvíťazí" pozriem len vtedy, ak potrebujem totálne vypnúť a len čumeť do bedni, tak isto ako medíkové filmy typu titanic ( aj keď ten sa fakt vydaril). Nemám rada ani horory typu Kruh. Dva týždne som poriadne nespala po videní Blair witch v kine :plac:

A herci...hmm...závislá som na Keanu Reevesovi a Vinovi Dieselovi. Nevadí mi pozrieť kvôli nemu aj Cumlikátora :angel:

Joooj ešte som zabudla....HVIEZDNE VOJNY...to je moja srdcovka...kompletná séria aj s hlavnými hrdinami. Takže k hercom ešte prikladám Ewana McGregora a Haydena Christenssena, čo mi nedá nespomenúť film Jumper :love:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Filmy

Poslaťod Nyssa » Str 18.02.2009 12:55

Silwuska som uchyyyyl :aaa: pre mňa je to taká oddychovka :lol: ale milujem psyho thrillery, normal thrillery, o zvieratkách - ale to furt revem, nemám rada tie nízkorozpočtové horory, rada pozriem fakt dobrú komédiu, akčné nemusím, ale mám rada Stevena Seagala ( z duše nenávidím toho čínskeho trtka Jackyho Chana ani všetkých štyroch - Jean Claude van Damm ani neviem ako sa píše :ach:), no a samozrejme number one je u mňa čokoľvek s upírmi, vlkolakmi, diablami, duchmi a pod. :lol: (Constantine, Exorcista :jop: ), jo a pán prsteňov, eragon
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Filmy

Poslaťod katka » Str 18.02.2009 13:01

Nyssa.....vitaj v klube....že Silwuska ? :jupi:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Filmy

Poslaťod calwen » Str 18.02.2009 13:02

Ja mam zaber tiez dost siroky.
Rada si pozriem vsetky mozne rozpravky...to je relax :no:
Jeden z naj hercov je Viggo Mortensen...asi preto ze som prekonavala ohromnu zavislost na PP :no:
Vseobecne mozem akykolvek cesky film :yes: Od Pupenda, cez Post Coitum az po Ro(c)k Podvrataku.
Z takych americkych Constantine, Matrix...
No a este celkom mozem take historicko-fantasticke veci ... Vikingovia, aj Alzbeta sa mi pacila co sla pred casom v kinach
Klasika Hair :winner:
Teraz som si stiahla Trainspotting, Sid and Nancy, Last Days, Made in Britain...tak som zvedava ake to bude :no:
Naposledy upravil calwen dňa Str 18.02.2009 13:44, celkovo upravené 1
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Filmy

Poslaťod katka » Str 18.02.2009 13:10

Ja akurát sťahuje totok : http://www.csfd.cz/film/224952-soudny-den-doomsday/

Som zvedavá, čo to bude za ftákovina...Také sa mi podarilo viackrát. Sper opis, super názov, obsadenie vcelku normálne, po piatich minútach filmu šup ho von z počítača :ach:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Filmy

Poslaťod drymarchon » Str 18.02.2009 13:23

jj, ešte som zabudla napr. taký Posledný samuraj, Kráľ Artuš, Schindlerov zoznam...a ešte rôzne historická filmy mám rada

:ahoj:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Filmy

Poslaťod Silwuska » Str 18.02.2009 13:42

Katus jasneee :jop: inak vidim ze psickarov hodne spapaju tieto "duchariny" ...ja uz mam davnejsie teoriu ze psickar moze byt len urcity typ cloveka...a teraz sa to potvrdzuje aj na takychto veciach :jop: Inak katus Evana McGregora fatk mosem aj ja :jop: :jop: a Kienu tiez :yes: chudasek, ten smutny osud :ua:

Nyssa...zalozte si klub uchylakof :heh: :lol:

Inak simam aj to ze bezne ked sa s niekym bavim o filmoch tak netusia o com je nejaky film Constantine a tu ho ma kazdy v oblubenych...to su rad :jop:

Calwen...trainspoting mosem aj ja (a soundtrack zerem)...

Btw. zabudli sme na PULP FICTIOOON :aaa:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Filmy

Poslaťod calwen » Str 18.02.2009 13:45

No tak Pulp Fiction to je jeden z naj :winner: :lol:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou