Switch to full style
Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.

Pravidlá fóra

Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.
Odoslať odpoveď

[F] Obľúbené filmy

Uto 17.02.2009 19:41

Keď už je tu téma o knihách, podľa mňa by sa hodila aj o filmoch... Ktoré filmy, herci, režiséri sú vaši najobľúbenejší?
U mna je to takto :jop:
Filmíky...

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Herci

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Režiséri

Frank Darabont
Obrázok

Robert Zemeckis

Obrázok

Re: Filmy

Uto 17.02.2009 19:46

Mňa dosť zaujal film-stroskotanec,v ktorom hral aj Tom Hanks.

Re: Filmy

Uto 17.02.2009 19:50

ja asi otrepane ale zaklinac koni ma totalne dostal a videla som ho uz 15 krat a mozem ho kukat furt a dokola... a potom este taka haluz ale pacil sa mi film divoke kocky .... a najblyzsie sa chystam pozriet si dostihovu horucku (kovli otmu ze je to o klusakoch :hi: ) len si to musim najprv niekde zohnat....

Re: Filmy

Uto 17.02.2009 19:51

ten som este nevidela... chystam sa pozriet :D tiez je to film od Zemeckisa. Zemeckis je velmi zaujimavy reziser, vsetko, co sa da chce aby bolo ako naozaj. Vo forrestovi gumpovi zobral Hanksa a jazdili po celych statoch, len aby zabery boli priamo z toho miesta. Takisto aj Stroskotanec, tam sa rok cakalo, kym hanks zarastie aby mu nemuseli robit umelu bradu. :lol:

Re: Filmy

Uto 17.02.2009 19:57

tak moje najobľúbenejšie sú filmy Forest Gump, Vykúpenie z väznice Shawshank, Zelená míľa a A.I.Umelá inteligencia a herci Tom Hanks a William Fichtner. A z režisérov mám rada Spielberga. :smile:

Re: Filmy

Uto 17.02.2009 19:59

Ano Donna divoké kočky sú tiež super :jop: Alebo kámo kde mám fáro alebo kameňák.

Re: Filmy

Uto 17.02.2009 20:07

hehe, áno, čo sa týka komédií tak z tých mám rada Kameňák, Horúce strely a úplne naj je Mafia - kto má rád čierny humor, tak.... :haha: :haha:

Re: Filmy

Uto 17.02.2009 20:08

Kameňák som nevidela, a podľa hodnotení sa ho ani pozerať nechystám, Česko-slovenskou filmovou databázou je označený za 59. najhorší film sveta.

a inac, k mojim srdcovkam patri Hriešny tanec. Na tom filme som fičala, keď som mala 9rokov :D Videla som ho aspoň 15x....

Julie... ano bejby... jak voláš na svého miláčka? ke mně miláčku! kdýž neodpovída? Ó miláčku. Když pořád neodpovída? Řeknu prostě jen beeeejbeeeeeej oooo :lol: :lol: :lol: nostalgia... uz viem co budem zajtra vecer pozerat :D

Re: Filmy

Uto 17.02.2009 20:11

mňa tu asi ukameňujete, ale ja love story vážne nemusím a ani nechcem chvala bohu.... :no:

Re: Filmy

Uto 17.02.2009 20:31

ja vačšinu lepkavých filmov tiež nemusím...

Re: Filmy

Uto 17.02.2009 21:53

Najlepší sú predsa Snežní psííí! :no:

Obrázok

Re: Filmy

Uto 17.02.2009 22:28

Terminator II
Matrix
28 dni (Sandra Bullock)
Long Kiss Goodnight
Mr. Holland's Opus

Re: Filmy

Uto 17.02.2009 23:21

Na Kameňáku obdivujem jednu vec - to že tvorca dokázal pospájať toľko otrepaných vtipov do dejovej línie.

Re: Filmy

Str 18.02.2009 8:37

Nemam poradie ale

Ako prichadzajú sny
Obrázok
Sumrak :lol:
Obrázok
Forest Gump
Obrázok
Hviezdna Brána

Constantine
Obrázok
Královná upírov
Obrázok
Pianista
Obrázok
Život je krásny
Obrázok
Moulin rouge
Obrázok

V podstate mam rada vsecky filmy ktore maju nejaku hlbku, ktore maju odkaz...neznasam priblbe americke komedie de seci prdia a blvu :pac:

Re: Filmy

Str 18.02.2009 11:06

ja by som tu bola dovecera keby som tu mala vymenovat vsetky dobre filmi :heh: :heh: ale mozem par,co ma prve napadnu...tak napriklad uz spomenuta zelena mila,interview s upirom,dracula {z roku 1992],vrana s brandonom lee,constantine,hrabie monte christo,bitka u termopil,gladiator,welcome to the jungle,kracajuca skala,mumia1,2[trojka uz sa mi nepaci]....bathory,kupec benatsky,vsetky diely fantozziho,demolition man,rocky od 1 po 6...rambo vsetky,,,krizovatka smrti..dvojity zasah {vlastne vsetky s jean clodom van dammom] terminator1-3....{necudujte sa mi vyrastala som s 2 bratmi co su odomna o 10 a 15 rokov starsi] :heh: :heh: nesmieme zabudnut na skvosty ako svako ragan,rysava jalovica,tisic rocna vcela...atd atd atd boze tu by som mohla byt fakt dovecera....to sa ani neda vsetko povedat :heh: :heh: za 5 minut mi ich napadne dalsich 20 :heh: :heh:
Naposledy upravil Slawin dňa Str 18.02.2009 11:12, celkovo upravené 2
Odoslať odpoveď