[F] Obľúbené filmy

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Filmy

Poslaťod Nyssa » Str 18.02.2009 14:46

no mňa doma považujú za maniaka, čo sa filmov a seriálov týka :hi: keď dávajú nejaký film v reklame, tak jedine zahlásim "to som už videla" a doma majú z toho už hysáky :aaa: že čo som ja nevidela :heh:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Filmy

Poslaťod Silwuska » Str 18.02.2009 14:47

"whos chopper is this??"
"Zed"
"who is Zed?"
"Zed is dead baby, Zed is dead"
:winner: :winner:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Filmy

Poslaťod calwen » Str 18.02.2009 14:47

Nyssa...ja som presne opacna :heh: Mna sa dakto opyta ci som nieco uz videla a povacsine sa docka odpovede nie :no:
Jasne a este som zabudla na sfilmovane Londonovky :no:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Filmy

Poslaťod Nyssa » Str 18.02.2009 14:52

no mne sa tak predvčerom stalo, že kamoš mi zadrel názov nejakého filmu, ja že som to nevidela, tak mi vyrozprával obsah a aj na to, nech mi povie originálny názov a videla som tooo :jupi:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Filmy

Poslaťod katka » Str 18.02.2009 14:59

Nyssa...ja som na tom rovnako.

Inak maniak na také filmy ako ja je ešte jeden môj kamoš z partie. Ak sa my dvaja začneme baviť o "našich" filmoch, tak všetci len krútia hlavami :heh: . Sme obidvaja sci-fi maniaci. Takže naše debaty sa točia hlavne o klingonoch, anakinoch a darth vaderoch, mechanických pomarančoch a iných "nepochopiteľných" veciach :ha: Ak sa ho opýtam: "Videl si už.....?" Tak zvyšok partie len " a jéjé..úchyláci začínajú!" :yes:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Filmy

Poslaťod Silwuska » Str 18.02.2009 15:28

Ty mas mechanicky pomaranc??? :oo: to chcem uz roky vidiet...kde sa to da zohnat???
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Filmy

Poslaťod calwen » Str 18.02.2009 15:36

Ja mam Mechanicky pomaranc na VHSke...ale ked sa mi ho podari zohnat tak posuniem. Bolo to dost psycho...ale super.
A este ma napadol dalsi oblubeny filmik...The Wall :jop:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Filmy

Poslaťod Niki » Str 18.02.2009 15:42

Nyssa píše:Silwuska som uchyyyyl :aaa: pre mňa je to taká oddychovka :lol: ale milujem psyho thrillery, normal thrillery, o zvieratkách - ale to furt revem, nemám rada tie nízkorozpočtové horory, rada pozriem fakt dobrú komédiu, akčné nemusím, ale mám rada Stevena Seagala ( z duše nenávidím toho čínskeho trtka Jackyho Chana ani všetkých štyroch - Jean Claude van Damm ani neviem ako sa píše :ach:), no a samozrejme number one je u mňa čokoľvek s upírmi, vlkolakmi, diablami, duchmi a pod. :lol: (Constantine, Exorcista :jop: ), jo a pán prsteňov, eragon


Nyssa si môj človek :jop: A tiež neznášam z duše toho pojašeného ťinťaňáka :pac:
Silwuš, náhodou my navonok tvrdý ľudia sme veľmi mäkký a citlivý :plac: . V podstate si to musíme nejako vykompenzovať a tak preto kukáme a vyžívame sa v hororoch :aaa: :oo: A keď sa Ti neľúbi, tak Ťa prídem v noci postrašiť :rip: :devil:
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Filmy

Poslaťod Silwuska » Str 18.02.2009 15:44

Offtopic: Jop pridi s motorouvou pilou s kozou mangela prigumickovanov na tvojej chlave :haha: :aaa:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Filmy

Poslaťod katka » Str 18.02.2009 15:52

Silwuska píše:Ty mas mechanicky pomaranc??? :oo: to chcem uz roky vidiet...kde sa to da zohnat???


Práve že nemám :plac: . To je jedna z vecí, ktoré neviem nikde zohnať.
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Filmy

Poslaťod Silwuska » Str 18.02.2009 15:58

Ja s priatelom sme kinomaniaci :hi: skoro kazdu nedelu sedime v cinemaxe, v ruke kolu a nachosky :jop:

Inak zabudla som na jeden s najoblubenejsiiich :yes: :yes:
Amelie s Montmartru
Obrázok
Ma to kraasny soundtrack a zaujmavostou je ze to reziroval rovnaky clovek ako votrelca 4 :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Filmy

Poslaťod calwen » Str 18.02.2009 16:00

Ja som bola naposledy na Madagascare 2 ... dva krat :pac: :lol:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Filmy

Poslaťod calwen » Str 18.02.2009 21:32

Ooo Amelia tak to je tiez srdcovka a este Zivot je krasny :yes:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Filmy

Poslaťod Slawin » Štv 19.02.2009 22:55

preboha!! :aaa: :aaa: ako som mohla zabudnut na piratov z karibiku :winner: :winner: a vlastne vsetky filmi s Johnym Deepom Obrázok
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Filmy

Poslaťod Iwka » Pia 20.02.2009 16:21

mne sa s deppom sttrasne paci Noznicovoruky Edward :hi:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou