[F] Obľúbené filmy

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod Silvuch » Uto 09.08.2016 8:36

Levi kráľ je dokonca spievany. K tomu nemam dôveru.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod Kulunuru » Uto 09.08.2016 9:26

Neviem ci to je velmi vhodne ale mna napadlo toto :lol:


** GORE WARNING! ** GORE WARNING! ** GORE WARNING! ** GORE WARNING! ** GORE WARNING! **





** GORE WARNING! ** GORE WARNING! ** GORE WARNING! ** GORE WARNING! ** GORE WARNING! **
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod weron » Uto 09.08.2016 10:32

Aaano aj Bolt je fajny :-)
Mas ho rada cisto nahodne alebo pre tj podobu s tvojim psom :haha: ?
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod clupko » Uto 09.08.2016 10:42

cisto nahodne, fakt :lol: ked som ten film prvykrat videla, nielenze som netusila, ze taka rasa existuje, ale ani som nevedela, ze o par rokov budem mat psa :heh:

edit - okrem Boxtrolls mi este napada Coraline, a Book of life. a mne sa moc nepacili, ale niekomu sa mozno budu: Home, The Croods, Epic.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod Vikiki22 » Uto 09.08.2016 11:10

Ja na animákoch frčím! Potrebujem aj ja nejaké inšpirácie, mám pocit, že som ich už videla úplne všetky a nové nestíhajú dorábať. :haha:
Inak okrem spomenutých ja odporúčam ešte aj Pieseň mora http://www.csfd.cz/film/384100-pisen-more/prehled/
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod clupko » Uto 09.08.2016 11:31

ooo ano, ako som mohla zabudnut? to su tiez moje srdcovky predsa :smile: Secret of Kells a Song of the sea, od tych istych autorov.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod Vikiki22 » Uto 09.08.2016 11:41

Secret of Kells sa mi už tak nepáčil ako Song of the Sea, ale tiež sa to dalo pozrieť. :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod clupko » Uto 09.08.2016 11:48

ta animacia bola uplne magicka. nevedela som oci odtrhnut :smile:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod Darcia » Uto 09.08.2016 12:31

Silvuch: renesancne obdobie Disney do ktoreho patri aj Levi kral malo iny sposob prace s animaciou a pribehom a tie piesne v tom do pribehu uplne inak zapadaju. Navyse to nie je naspievane cele takze ak sa toho obavas len kvoli tomu, urcite vyskusaj. Ale ak chces teda veci na sposob Madagaskaru a chces nieco nove, skus Zootopiu.

Pft ze Secret of Kells sa "dalo pozriet"? Ach, na mojho buduceho zamestnavatela tu chcem len same chvaly pocut! :heh: clupko chvalim vybery aj vkus aj vsetko.

A teda ja osobne by som sem ako zmenu vlozila este moznost pozriet sa aj na vychodnejsie animovane veci ako My Neighbour Totoro alebo The Garden of Words nech sa nebavime len o zapadnej tvorbe, tieto filmy maju velmi inu atmosferu, viacej volne dychaju, pre kazdeho fanusika animacie urcite treba zabrdnut aj tam :smile:
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod clupko » Uto 09.08.2016 13:03

aha ano, aj zootopiu som zabudla :lol: strasne, ked si neviem spomenut ani na tie filmy, co mam rada, a videla som ich niekolkokrat :pac:
inak ja nie som moc fanusik anime, ta animacia sa mi az tak nepaci, ale mozno som len nenatrafila na to prave orechove. ale mononoke sa mi pacila, aj ked stale som si hovorila, ze skoda ze to nie je v "europskom" style :angel: hlavne nemam rada ich sposob animacie oci, a ako rozpravaju (ked sa len strieda :-D a :-| v rychlom slede), a extremne kozate holky - toto ma odradilo od Ghost in the shell hned zo zaciatku :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod Vikiki22 » Uto 09.08.2016 13:06

Jop, Zootopia bola skvelá. :jop: Ja som tiež videla všetky animáky, ale keď si človek má spomenúť na nejaké dobré... A niektoré som videla aj niekoľko krát. :heh: ...ale tak pár: Hotel Transylvánia - nápaditý animák a moja srdcovka - Wall-E. :hi:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod clupko » Uto 09.08.2016 13:11

haha, uz sa opakujem, ale na Wall-eho som tiez zabudla a toho milujem :lol:
ale hotel transylvania ma vobec nebavila, a to som si to isla pozriet s tym, ake to bude super, ked to vsetci ospevuju. ani napad, ani prevedenie, za mna nic moc...
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod Silvuch » Uto 09.08.2016 13:31

No ja levieho kráľa mam. Teraz to nie je také super ako kedysi. :D ta animacia ma až tak nechyta. Je starodávna a rusi ma to. :P snehulienka je taká istá, všetci tancuju spievajú vlnia sa, ale tam mi to nevadi... Mne sa ešte celkom lubi film hore a o tých drakoch... Tie japonské akeze vôbec sa mi nelubia, ale idem daky o surodencoch stiahnuť... Dik za tipy. Wall-e mam. To tiez dobre. :) najtop je zatiaľ madagaskar a kung fu panda...som si stiahla toho psa a nezabudnem usb v robote? Pac
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: [F] Obľúbené filmy

Poslaťod Margita » Uto 09.08.2016 13:35

je este taky animak s dinosaurom
taka rodinka dinosauria a byvali na nejakej farme a pestovali kukuricu :lol: a boli traja surodenci, a ten najmladsi,najmensi isiel do sveta
no cele mi to pripominalo ten film s dikapriom,co vacsinu casu dakde lezal alebo sa plazil,to okolie a ta priroda
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye


PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou