[F] Obľúbené filmy

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Filmy

Poslaťod Iwka » Sob 21.02.2009 13:24

Tak som videla dalsi perfektny film... Prelet nad kukucim hniezdom... bolo to super, kto nevidel, odporucam kuknut :jop:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Filmy

Poslaťod Mackie » Sob 21.02.2009 16:51

tak to uz je klasika... brrr...
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Filmy

Poslaťod Aris » Ned 22.02.2009 18:25

Asi sa budem zdať divná a aj som, ale medzi moje naj patrí: Sváko Ragan, Slovácko sa nesúdi( hlavne tá časť s tým čo mal drevenú nohu a býval v kuríne ten Jožku vždy pritom :plac: ), Top Gun :ach: , Let´s Dance 1( podla mňa dvojku pos....) zo spolužiačkami nacvičujeme aj záverčný tanec čo tam je, takže konec som videla už asi 30x, Súmrak( už sa tešíííím na Nov), Nožnicovoruky Edward( ja som pritom revala :heh: ), Piráti s Karibiku 1,2,3, Flashdance, Hriešny tanec 1,2.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Filmy

Poslaťod mony » Pia 27.02.2009 21:23

Priznam sa, ja som filmovy manik :james: :piskot: U mna boduju najma
Vykupenie z vaznice Shawshank, Zelena mila, Schindlerov zoznam, Saving private Ryan, Forrest Gump, The Godfather, The Pianist, The Shining, Se7en, The Island (chybi mi leva bota a kdy by to slo, chtel by jinou barvu - tak tato hlaska ma vzdy dostane, ani neviem preco :haha: :haha: )
a kopu kopu dalsich (to by bolo na dlho, keby som ich sem mala vypisat vsetky).

Ale predsa ma este jeden napadol - The Dark Knight. Vdaka postave Jokera, ktoreho stvarnil Heath Ledger :slzy: ziskal u mna batman uplne iny rozmer, ako predtym.

Mam rada filmy, ktore maju myslienku. Naopak, nemam rada take filmy, v ktorych sa po celu dobu trvania len striela, zabija, nici bez akeholkovek vysvetlenia. Napr. typicke seagalovky, vandamovky a nim podobne. Alebo horory ako texasky masaker motorovou pilou, metro atd to :nono: :nie: Alebo filmy, pri ktorych zaspim hned na zaciatku :haha: :haha:

Co sa tyka hercov, ktorych mam rada:
Tom Hanks, Johnny Depp, Ewan Mcgregor, Jack Nicholson, Robert De Niro, Al Pacino, Morgan Freeman...

a hereciek: Angelina Jolie, Naomi Watts, Nicole Kidman,...

Dalej najoblubenejsi reziseri: Steven Spielberg, Tim Burton, David Lynch, David Fincher, Stanley Kubrick

a medzi menej oblubenych patri Quentin Tarantino (jeho styl filmov mi jednoducho nesedi)

A aby som nezabudla, som velky fanda azijskych filmov. A vlastne vsetkeho, co s vychodnou Aziou suvisi - kultura, jazyky. Samozrejme, plati to, co predtym, potrebna je myslienka, i ked u azijskych sa berie na vedomie skor spojitost s historiou, kulturou. Ale uz aby som vas nenudila, tak koncim svoje litanie :jazyk: :heh:
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 945
Bydlisko: Bratislava

Re: Filmy

Poslaťod Iwka » Sob 28.02.2009 11:21

bohovsky fiml je aj shaolin soccer :lol:
a aky je vas oblubeny animovany film? moj je Toy Story :jop:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Filmy

Poslaťod Nyssa » Sob 28.02.2009 11:38

NEMO :lol: "bublinky bublinky, moje bublinky", alebo u nás stále fičí veta "dotkol sa člena" :heh: resp. celý dialóg.
no a samozrejme SHREK, to mama pozerá každý víkend keď žehlí, alebo varí. na vetu - čo si dnes pozrieme, ona len zakričí "Šreka šrečička" :pac: no sme divná rodina :angel:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Filmy

Poslaťod Aris » Sob 28.02.2009 19:10

Nemo( jáááá ťa dostanem, jáááá s tebou plaváť chcem, stále plááávať :haha: a ako Nyssa písala bublinky :haha: :haha: )
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Filmy

Poslaťod Nyssa » Sob 28.02.2009 19:14

inak u mna teraz hodne boduje aj Wall-E (alebo ako sa to pise). tak som sa uz davno v kine nepobavila :lol:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Filmy

Poslaťod Jack » Sob 28.02.2009 19:38

Wall-E :otaznik: :otaznik: Tak ja som videl asi iného veď polovica filmu sa tam nič nedialo a nevidel som tam žiadnu komickú scénu :rip: Podľa mňa najnudnejší animák. :yes: Ale asi som pozeral iného :prd:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: Filmy

Poslaťod Nyssa » Sob 28.02.2009 19:41

:heh: asi si pozeral toho istého. neviem, mne sa to páčilo. každý má iný vkus :no:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Filmy

Poslaťod Jack » Sob 28.02.2009 19:47

Asi áno, ja si radšej pozriem toho Shrek -a alebo uplne naj je The Simpsons Movie :jop:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: Filmy

Poslaťod Nyssa » Sob 28.02.2009 19:51

tak na Simpsonoch som sa v kine rehotala najviac ja a ostatní na mne :angel: ale keď som to už videla 4-tý krát, musím povedať, že seriál je lepši :yes:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Filmy

Poslaťod mony » Ned 01.03.2009 17:00

Mne sa z animakov najviac paci Ice Age a Ratatouille. A samozrejme vianocna rozpravka The Polar Express :lol:
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 945
Bydlisko: Bratislava

Re: Filmy

Poslaťod martinkaaa4 » Ned 01.03.2009 21:13

najkrajší film boli snežní psi :lol: ...a ďalej milión krát som videla sám doma 1 a 2 sú najlepšie...ach moje vianočné srdcovky :lol: ...a aj animované filmy sa mi strašne páčia...a ešte komisár Rex a všetky časti o goldenovi Buddiem :lol:
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1255

Re: Filmy

Poslaťod Betka » Ned 01.03.2009 21:58

Snežní psi sú úplne perfektný, najlepší :jop: .
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou