[B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod katka » Pia 05.12.2008 9:03

Nie je to síce o hafíkoch, ale ako tak pozerám....nikoho na Slovensku ešte nechytila mánia tejto úžasnej ságy?
Ak neviete o čo ide, dávam zopár liniek. Prečítala som všetky knížky, ktoré sú preložené do češtiny a teraz lúskam posledný diel v angličtine. Videla som aj film, aj keď u nás bude v kinách 25.januára... tak kuki a povedzte mi svoj názor:

http://www.twilightthemovie.com/ - ofi webka filmu.... pekne urobené, ale o inak - film popri knihách je nič.
http://www.martinus.sk/?uItem=51594

Knihy sú písané super štýlom, takým, že keď sa človek začíta, nevie sa odtrhnúť. :ach:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod klara15 » Pon 08.12.2008 16:50

Ja som citala len prvy diel a je to ta naj kniha
Dá sa kúpiť pes, ale zavrtenie jeho chvostíka si nekúpi nikto.
Pes je jediný tvor na svete,ktorý ťa má radšej ako sám seba
Obrázok
klara15
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod Kyra9 » Pia 12.12.2008 10:17

Toto je uplne super kniha, som precitala prve dva diely v slovencine a kedze nie su este dalsie prelozene, tak som si kupila vsetky v angline a idem cez sviatky citat a zaroven zlepsovat AJ :) 15.1.08 bude v kinach konecne aj u nas film :)
ja som to kupovala cez www.martinus.sk ale maju to aj v Panta Rhei a hocikde na nete, odporucam, ja som to precitala za jednu noc ten prvy diel :)
Kyra9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Bratislava

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod Sezen » Pia 19.12.2008 20:57

Naozaj dobré čítanie, odporúčam, už som stihla prečítať všetky diely ale pri piatom som zostala znechutená, pretože nie je dokončený :hmm: .
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod katka » Pia 19.12.2008 21:20

Ja som na tom tak isto...všetko prečítané..podotýkam, že viackrát :pac: a "Midnight Sun"...hmm.....perfektná kniha, teda aspoň tá časť, čo je napísaná.
Pevne verím, že autorka dokončí aj toto..bola by to škoda :ua: kebyže nie
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod Sezen » Pia 19.12.2008 22:06

Tak to aj ja dúfam, že to dopíše a hlavne som zvedavá ako ju ukončí, či to bude presná kópia prvého dielu len z iného pohľadu.

Pozrela som na nete aj nejaké ukážky z filmu a nejako mi tam hlavný predstavitelia nesedia, v každom prípade si ten film pozriem.
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod Silwuska » Pon 05.01.2009 23:15

Tak ja velmi pekne dakujem za napad na tuto knizku :jop: kua a nevedeli ste mi skor povedat ze to je o upiroch?? (moja slabost :hi: ...som tak trocha ichtyl do kniziek a filmou s upirskou tematikou) ...kniha je perfektna, ma spad, je v nej aj ista "romatika" aj ked uplne ineho rozmeru...fakt parada...zlupla som ju za osem hodin...ked som rano o 4 doklepavala poslednu stranu tak som na vas sice nadavala lebo som mala uplne opuchnute oci, ale to ja pri vecsine kniziek...takze uz sa hrozne tesim na dalsi diel ktory dostanem darom :lol: jo a uz som kukala ukazky s filmu a ze som si edvarda predstavovala uplne hentak nejak :jop: takze sa filmu nemusim bat neovplyvni moj pohlad na hrdinov :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod Siss@ » Pon 05.01.2009 23:18

ja som to necitala,ale vsetky moje kamosky to maju precitane vsetko aj 2-krát :ach:
uz mesiac mi hovoria len o tejto knihe a o filme :pac: uz ma z nich boli hlava :lol: :heh:
ja som videla film............ale tak.........moc sa mi to nepacilo :ua:
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod dia76 » Uto 06.01.2009 9:56

ja mám doma prvý diel - a je to veľmi pútavá kniha. Je napísaná takým štýlom, že keď ju človek číta, tak ju musí prečítať až do konca..na posedenie..všetko ostatné musí počkať :lol:
Radšej život pod psa ako život bez psa...
dia76
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod Silwuska » Pon 19.01.2009 8:11

Tak v sobotu sme boli na filme a chalanisko co hral Edwarda bol peckovy :jop: moj priatel ktory teda nema rad romantiku a nema rad knihy a film mu spociatku nic nehovoril, sa zdoveril ze ho dostalo ako hral ked isiel pobozkat Bellu, ze tam bolo uplne citi ten rozpor "zakusnut-nezakusnut" :yes: :jop: ale samozrejme film nieje nic oproti knihe, vela veci mi tam chybalo, co sa mne zdali dost podstatne aby sa to dalo v dvojke si spojit, no sto, do dvoch hodin sa neda obsiahnut vsetko :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod Siss@ » Uto 20.01.2009 14:22

FLEUR píše:ja som to necitala,ale vsetky moje kamosky to maju precitane vsetko aj 2-krát :ach:
uz mesiac mi hovoria len o tejto knihe a o filme :pac: uz ma z nich boli hlava :lol: :heh:
ja som videla film............ale tak.........moc sa mi to nepacilo :ua:




odvolaaaaaavam :aaa:
neviem co sa mi stalo ale po lyziarskom som si straaaaaaaasne oblubila Twilight :lol:
zatial som este nezacala citat knihu,lebo viem ze ked ju chytim do ruky,tak uz ju nepustim :smile: :heh:
takze sa idem ucim chemiu na zajtrajsiu pisomku................potom uz mam vsetky znamky zaokruhlene...........na skolu sa na cas vykaslem a ...............budem len citat Twilight a v kuse pozerat film :jop:
mam ho v PC :ha:
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod Siss@ » Pia 23.01.2009 20:16

na lyziarskom sme natacali video Twilght-baseballovu scenu
kuknite si video :lol:

http://www.stream.cz/video/14/223952-tw ... -scenes-xd
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod ambra » Sob 24.01.2009 22:29

ten chalanisko čo hrá hlavnú úlohu hral aj v Harry Potterovi Cedrika užneviemakého.
dcéra ma sňou tiež otravuje, aby som ju kúpila.
ambra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 84
Bydlisko: okres Zlaté Moravce

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod vavrena » Ned 25.01.2009 12:21

Na začiatku som bola sklamaná, že fu, to vyzerá na trápny dievčenský román... ale som sa začítala, aj keď mi beží skúškové, mala som urobiť dve ročníkové práce, prerábame byt a behám autom hore-dole, a v bežný deň pracujem... čítala som po nociach, vyzerám ako upír a nevládzem... ale zvládla som tie 4 časti od utorka do soboty :pac: :pac: :ua: . Teraz chcem 20 hodín spánku... :plac: a zajtra mám skúšku! :hmm:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod katka » Pon 26.01.2009 7:45

Mno baby...fakt som rada, že som vás namotala.
Na knihy som namotala aj neterku. Bola na filme, samozrejme 13-ročná pubiška nadšená, ako inak. Tak som jej požičala knihu...dokonca nesedí ani na compe ako voľakedy, ale číta. O tom to celé je. Nech sa knižky čítajú :jop:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Ďalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou