[B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Mackie » Pia 23.07.2010 16:55

dvojka za nami
hoci jednotka mala odhadzovanie tu do steny tam do skla (vseobecne moje oblubene kniho/filmo sceny), dvojka je rozhodne lepsia, menej "omacok", depka uplne ze super
troska hlupy koniec (ok, som uz dospela caja, neodstahujem sa, ale zaracha mi kludne daj :ach: )
pome dalej

edit: hej, a chyba mi vysvetlenie, preco zrazu po niekolkych rokoch kludu sa zase zacali transformovat na vlkov
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Nyssa » Pia 23.07.2010 17:00

to bude v trojke :no:
ale proste preto, lebo sa tam objavili upíri. keď nemajú ľudí proti čomu chrániť, tak tú podobu nepotrebujú :lol:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Kača » Pia 23.07.2010 17:04

Áno lebo Cullenovci sa prisťahovali do Forks, tak sa tie ich gény "prebudili" a menia sa vlci. Akonáhle sa bude rozrastať v okolí populácia upírov, bude pibúdať aj vlkov:) O tom potom :smile:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Mackie » Pia 23.07.2010 17:12

to som si domyslela, ale oni tam byvali uz 2 roky pred zacatim knihy, to maju ludia/vlci taku slabu populaciu? ze tam bol cely ten cas len ten jeden? ten by toho vela neporiesil, keby sa ti 6ti do neho pustili
ok precitame si, co teta vymyslela
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Nyssa » Pia 23.07.2010 17:16

mackie, zas nezachádzaj do detailov, hej :heh:

jaj a zabudla som, už mám prečítanú tú novelu o Bree a... celkom fajn, Meyerová neseklamala, bola to pohodička na čítanie.
a teraz sa púšťam do Kulhánka, lebo tá Silwucha nemôže držať prsty ďalej od klávesnice a zas ma navnadiť :hmm: akoby ma málo neprečítaných kníh doma čakalo :lol:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Liana » Pia 23.07.2010 18:07

inak nemusia mat na to aj urcity vek aby sa zacali menit na vlkov? seth bol najmladsi (tusim 15r.) ale vtedy tam uz upirov bolo habadej :lol:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Kača » Pia 23.07.2010 18:10

Nie, už v 4ke sa premenili aj dvaja 13roční
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Liana » Pia 23.07.2010 18:44

dokelu, to aby som si to znova precitala :heh: tak potom preco sa jacob nepremenil skor?
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Nyssa » Pia 23.07.2010 18:46

Lebo ho nebolo treba. až keď sa začal rozrastať "klan" upírov, začali sa aj oni meniť.

inak baby, nemať prečítané knihy a čítať to tu, tak vás roztrhám v zuboch :heh:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Mackie » Pia 23.07.2010 18:49

heh ved preco asi este nema tema "pismenko" v zatvorke - lebo este nebola "precitana, precistena" :no:
a nove prispevky otvaram s prizmurenymi ocami, alert pred spojlermi
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Nyssa » Pia 23.07.2010 18:50

tak na čo sa pýtaš? najprv dočítaj, potom otázky :jazyk:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Mackie » Pia 23.07.2010 18:53

knihy vychadzali postupne, tak postupne vznikaju aj otazky, necakam odpovede z buducich knih, len poukazujem na to, ze je tam zopar nedotiahnutych veci, ktore mozu citatela zmiast
ak by sa teda nahodou venoval aj deju :jazyk:
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Silwuska » Pon 26.07.2010 7:53

Mackie píše:, depka uplne ze super

Toto som si myslela ze sa ti bude pacit... :jop: vo filme dali k depke neskutocnu muziku :yes:


Mackie píše:edit: hej, a chyba mi vysvetlenie, preco zrazu po niekolkych rokoch kludu sa zase zacali transformovat na vlkov


Pozri, pristahovali sa upiri, nato sa premenil Sam (v knihe sa hovorilo ze bol dlhsiu dobu sam) potom sa postupne premenili este tusim dvaja ? uz nepamatam...no a potom prisla bella dala sa dokopy s edwardom, prisli nomadsky upiri zabili Jamesa a zrazu sa zacali menit na vlkov...takze asi nejaky "tusak" ze bude zle, co aj bolo...bude :lol: :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Mackie » Pon 26.07.2010 9:53

uz mi doslo, prakticky bol mier, tak nebol dovod sa "mnozit"
mobil mi je svedkom, ze sa snazim byt objektivna, ale tie stranky sa minaju tak pomaly
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Mackie » Sob 07.08.2010 22:46

taaaakze moj nazor po styroch knihach
napad dobry, pribeh moze byt, ale neuveritelna skoda cielovej skupiny, na ktoru to je zamerane
vyznam love story chapem, ale tento pocin je najvacsim omylom, aky som kedy vzala do ruky (fakt premyslam, ci som citala nieco, co by som lutovala viac)
ma stastie, ze na zaver vysvetlila, preco vlkodlaci nelovili ludi (lebo to je predsa znamy fakt, ze sa zivia ludskym masom), ALE, ak toto nie su skutocni vlkodlaci, a ak uloha vlkodlakov ma byt chranit ludi pred upirmi, a ak skutocni vlkodlaci su ti ludozravi, tak povod a legendy celej tejto skupinky su nejake divne a je smiesne, ze sami nevedeli, ze existuju aj ini vlkodlaci, ktorych boj s upirmi nema s ochranou ludi nic spolocne
a snad posledna .. bezboznost .. spravit z upirov x-menov, no dovi dopo
(a teraz si precitam temu, co na to ostatni)

edit: a teraz lutujem, ze som si najprv neprecitala temu
mohla som sa tomu vyhnut bezbolestne a s cistym svedomim, ze o nic nepridem
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou