[B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod drymarchon » Štv 08.07.2010 7:58

Nyssa píše:ale to sa im aj podarilo nie? :heh:


no nesledujem moc aký mal film úspech v zahraničí, ale mám pocit že na Slovensku na tom boli snáď všetky baby do 30 rokov :heh: (ja nie)
ale vážne, podľa mňa dosť veľká skupina ľudí na tom bola len pre to veľké haló okolo, že sa tým proste nechali strhnúť, neviem :nwm:
mňa nedostali a nedostanú :jazyk: :jazyk:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod maktub » Pon 12.07.2010 12:13

podľa mňa sú to super knihy - veľmi pútavo napísané, keď som to začala čítať, nevedela som sa od toho odtrhnúť...
a k filmom...čo ja viem, mám pocit, že majú taký úspech len kvôli úžasnému Robbovi :lol: , no proste na knihy nemajú ( ako väčšina filmov ) , ale Eclipse sa mi páčil :no: , bol trošku inakšie spravený - nový režisér, síce aj twilight, aj new moon mali iných režisérov, ale tu bola atmosféra trochu iná - a ten začiatok...ako z hororu :lol:
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Mackie » Str 14.07.2010 12:08

ah jaj, zle je to :nono: z prvej knihy si ulozim len kusok od baseballu po prebudenie v nemocnici, nebyt tych (pouzijem slusne slovo) omacok pred a za, tak toto bolo celkom zaujimave

mam este otazky, ale precitam aspon dvojku, a ak to tam nedoriesia, spytam sa

ale prosim prosim, povedzte mi, ze ju niekto zakusne :ach:
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Nyssa » Str 14.07.2010 12:20

no, na to si teda počkááááš :jazyk:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Silwuska » Str 14.07.2010 12:28

Jo pockas si ale o to to bude zaujmavejsie :no: :jazyk:

Uprimne...potom celosvetovom uspechu a milionoch verim ze bude v pisani sagy pokracovat, bolo by pre mna zaujmavejsie citat zo zivota upirov...teda viacej po jej premene...aj ked teraz vydala nieco dalsie :nwm:

Mackie a daj otazky, daj otazky...prisaham ze nebudeme odpovedat, ale len tak zo zaujmavosti, co chodi po rozume za otazky po precitani twilightu osobke ako si ty :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Nyssa » Str 14.07.2010 12:33

jj, vydala http://www.martinus.sk/?uItem=86853 je to vlastne akoby rozšírenie trojky z pohľadu "newbornky" :lol:
inak, mne hlavne chodila po rozume jedna otázka: čo robil Edward, keď mala Bella svoje dni? ale už sme si odpovedali: Chodil na lov :joint:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod maktub » Str 14.07.2010 17:07

čítali ste už niekto tú knihu o Bree ? ...či sa oplatí si ju kúpiť :lol:
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Kača » Str 14.07.2010 17:31

Mackie píše:ale prosim prosim, povedzte mi, ze ju niekto zakusne :ach:


Nikto ju už nikdy nezakusne-ak nerátam Jamesa v 1tke :smile:

maktub píše:čítali ste už niekto tú knihu o Bree ? ...či sa oplatí si ju kúpiť :lol:


Ževraj je veľmi dobrá, ak myslíš tú knihu ako to ide v tom novorodenom vosjku atď.

Mňa napríklad film č. 3 trochu-sklamal? No nie tak celkom. Podľa mňa bol vážne veľmi dobrý, lenže 3 dni predtým som zasa prečítala trojku aby som mala predtsavu čo a ako. A veľmi mi vadiliˇ keď si dejovú líniu prehadzovali ako sa im hodilo a nebolo to podľa knihy... Veľa vecí bolo úplne prehodených resp. iných, pozmenených.

Mackie: kniha č. 2 sa mi zdala asi najnudnejšia. Podľa mňa je úplne najlepšia breaking Down (4.), resp. jej druhá polovica. To je úplne perfektné čítanie. Prosím rozhodne si ju prečítajte skôr než uvidíte na plátne:)
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod maktub » Str 14.07.2010 18:58

to hej, dosť vecí zmenili - ale to v každom filme - aj v twilighte, aj v new moon, ale aj napriek tomu sa mi eclipse ako film páčil najviac...uvidíme, aké budú ďalšie dva ( už sa neviem dočkať :lol: - na jeseň tuším majú začať s nakrúcaním :no: )
a máš pravdu - aj mňa najviac bavila posledná 4. kniha - tam sa to tak všetko zomelie - Renesmée, Volturiovci, Bella objaví svoju schopnosť...no super :no:
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Nyssa » Str 14.07.2010 19:43

Mackie: kniha č. 2 sa mi zdala asi najnudnejšia. Podľa mňa je úplne najlepšia breaking Down (4.), resp. jej druhá polovica. To je úplne perfektné čítanie. Prosím rozhodne si ju prečítajte skôr než uvidíte na plátne:)

:yes: lebo v dvojke bol Edward najmenej :hi: priznám sa, že quileutské historky som len preletela. štvorka - prvú polovicu som myslela, že ani nedočítam, strašne sa to vlieklo, ale potom to nabralo grády :lol:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Mackie » Str 14.07.2010 20:07

Offtopic: vo svojej ebook-teke som objavila aj komplet Kulhanka, tak sa rozhodujem, co skor :heh:

nezakusnu ju, ale premeni sa.. hmm hmm
no dobre, uz sem nepridem, kym to nedocitam, alebo kym ma nieco vyrazne nenasr..di
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Silwuska » Str 14.07.2010 20:29

no uprimne...kulhanek ma chytil viac, ale je to nieco diametralne odlisne...ale kulhanek je pecka :jop:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod camon » Štv 15.07.2010 1:16

mne sa dvojka pacila asi najviac :lol: mna viac bavia vlckovia ako ti bloodsuckers :joint:
a 4ka..no tom som tiez zacala rozmyslat ci to vobec este docitam...strasna nuda na zaciatku...ale docitala som
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod Liana » Štv 15.07.2010 18:07

mna praveze v 4ke bavila jacobova cast :angel: a to som si najprv myslela ze ma roztrhne ked som zistila ze je polka pisana z jeho pohladu...
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Stephenie Mayer - Súmrak, Nov

Poslaťod gabrievamfim » Uto 20.07.2010 11:52

No tak Zuzička si konečne pozrela Eclipse a teda, konštatujem, že je prudko stráviteľný (pre porovnanie - New Moon-stráviteľný, Twilight-toxický), takže áno, oplatilo sa mi na to čumieť :aaa:
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou