[B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Stephenie Meyer - Twilight saga

Poslaťod Mackie » Ned 08.08.2010 23:46

tak este filmy, budem strucna
snad mi skalne fanusicky odpustia, ale pise sa v knihe, ze sa hlavny hrdina tvari nonstop ako dementny tutko a Jasper ze je zakrsly hysterik?
vyber hercov - priserny, keby to aspon boli herci, alebo keby aspon mali scenar, kde by mohli ukazat, ze vedia hrat
pre mna najlepsi look James a najlepsia postava Bella (kedze neposobi tak pripecene ako v knihe)
jednotka - lepsi film, kedze zobrazuje len dej a nie tie omacky, dvojka - lepsia kniha, kedze ta citova stranka je velice zle spracovana, trojka - tak napoly, suicidalny Edward vs. celkom dobra bitka na zaver, ale kym v knihe nebolo jasne, koho mlada vlastne chce, vo filme nebolo o tom pochyb

jedna drobnost - zraneny Edward krvacal, ale roztrhani upiri nemali ziadnu krv :nwm:
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Stephenie Meyer - Twilight saga

Poslaťod camon » Pon 09.08.2010 8:05

:haha: Mackie pekne zhrnutie najviac sa stotoznujem s
ze sa hlavny hrdina tvari nonstop ako dementny tutko a Jasper ze je zakrsly hysterik
:ach:
u mna ako knihy tak aj filmy, od 1 po 4 cim dalej tym horsie. jednotka ma bavila, fajn napad...ale nad poslednou som uz plakala a preskakovala strany nech to uz skonci. Eclipse podla mna zatial najhorsi film, ale tak este je co pokazit v dalsom :lol:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Stephenie Meyer - Twilight saga

Poslaťod KatuSh_3 » Ned 15.08.2010 8:26

Ja som čítala 1,2 ..ale neako až tak priveľmi ma to nezaujalo ..jednotku som dokonca čítala raz po česky a raz po slovensky :no: vydela som aj všetky tri filmy .. a dvojka film sa mi páčil asi najmenej :ua:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: Stephenie Meyer - Twilight saga

Poslaťod Siss@ » Ned 15.08.2010 13:55

nah dojdem po dvoch tyzdnoch a tuto same kritizovanie... chodte dakam :jazyk:
Mackie, k tym vlkolakom... toto bol kmen Quileutov... podla ich legiend sa zacali premienat az ked im upir vyvrazdil v minulosti par bab z ich kmena... no a oni ako vlci zabili toho upira... vtedy sa to zacalo. Normalni vlkolaci su... no neviem ako to u nich funguje :ha: ale proste Quileutovia su Quileutovia, chapes ni?
dalej... herci su strasne fajn, ak ti vadi scenar, stazuj sa na Mellisu Rosenberg a nie na hercov :ach: :heh:

Mackie píše: hlavny hrdina tvari nonstop ako dementny tutko a Jasper ze je zakrsly hysterik?


tss, sto ludi sto chuti, podla mna je pre Edwarda typicke ten vyraz :lol: no proste akoze ked je taky "overprotective" tak furt si robi starosti o bellu a tak no............ :yes: :jazyk:

no a Bella, to ne :D tebe sa snad paci ako v kuse ziza s otvorenymi ustami, ostavajucimi usami, v kuse mrka a kokce... no ako myslis :jop: :no: :ach: z bab je naj Rosalie :foto:

KatuSh_3 píše: vydela som aj všetky tri filmy .. a dvojka film sa mi páčil asi najmenej :ua:

:yes: :yes: :yes: presne, aj mne... Eclipse je naj :jop:
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: Stephenie Meyer - Twilight saga

Poslaťod Mackie » Ned 15.08.2010 15:19

Fleur cakala som na teba, kedy sa ozves :no:
nuz nie je to moj zaner, co uz :lol:
Edward bol v knihe "mierny", preto sa mi herecky vykon zdal az prilis nasilny, naopak Bella bola vo filme az prilis pribita a oblbnuta, takze oproti tomu vo filme to bolo velice decentne, a vobec nevyzerala az tak zle
asi by sa mal vyjadrit nejaky chlap, kto z nich dvoch bol lepsi :lol: ale ja nemam zabrany sa vyjadrit, ze ta Bella sa mi ako baba pacila viac ako Edward ako chlap
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Stephenie Meyer - Twilight saga

Poslaťod Siss@ » Ned 15.08.2010 20:55

hihi, no tak ja som nemohla neodpisat :no: ale to neber akoze nejak v zlom "utocim naspat" :ha: :no:

mne Bella nesedi, ako nieze zla herecka, ale celkovo ju proste nemam rada... ja viem, vela ludi nema rado Rose, ale co uz..

jj, to neni zly napad, ale ktory chlap by uznal ze Edward je proste skvely?! :heh: :no:
raz bolo take ze obycajny chlap vs. Edward Cullen... moc sa mi to pacilo, ale chlapi pri tom asi zuurili :heh: link asi nenajdem..
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: Stephenie Meyer - Twilight saga

Poslaťod Darcia » Pon 16.08.2010 14:50

Fleur Fleur, taky fanusik a takato chybicka sa ti tam vloudi :jazyk: oni sa premienali na vlkov uz skorej predsa, ale premienalo sa ich vzdy len par z kmena a ked doslona ten riaden suboj co sa tam nacelnikova zena ukazala ako hrdinka, uz bol len jeden vlkodlak lebo vsetci ostatni boli mrtvi ked padli pri tych subojoch. takze sa premienali aj skorej :smile:

Inac ja suhlasim ze Edward sa tvari ako maximalny tutko, podla mna je extremne ine ked sa clovek tvari ustarostene a ked sa tvari pribrzdene :heh: Vcera som totiz pozrela ten Eclipse...a neviem...hlavne ze v uvodnej scene sa upirik hra so svojou koristou 2 minuty a on tam jaci ako zmyslov zbaveny, ale cely psychicky suboj Belly a Edwarda vziat sa ci sa nevziat, premenit ci nepremenit, zhrnuli v 30 sekundach. Tomu ja hovorim plytkost filmu :lol:

Ale zase v 3. sa prvy krat podla mna Jasper netvaril presne ako taky hysterik, ale bolcelkom schopny, to ma najviac pozitivne prekvapilo, akoby jeho postave dodali trochu plastickosti. Inac mi prislo ze pomaly vsetko jedine zaujimave z knihy - utrpenie vlkodlakov prepojenim mysli, prekaracky Edwarda a Belly, vsetko to zhrnuli pomaly v 3 vetach, ale akcne sceny kde sa upiri nahanaju a sapu na seba tych tam bolo neurekom. Celkovo proste ani 3. film neprekvapila.
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: Stephenie Meyer - Twilight saga

Poslaťod KatuSh_3 » Štv 09.09.2010 21:54

FLEUR píše: :yes: :yes: :yes: presne, aj mne... Eclipse je naj :jop:


Presne tak ! :aplause:
Offtopic: Inak Fleur teraz ma napadlo , že my sme sa asi stretli na výstave v Seredi. Ty si tam robila DD ukážky so psíkom a my sme vystavovali nášho čivavkáča ..škoda vtedy som nevedela ani ktosi ani nič :pac: inak s mojím dalším čivavákom sme začali tiež trénovať DD :no: tak budem rada ak sa ešte niekedy stretneme :smile:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: Stephenie Meyer - Twilight saga

Poslaťod Siss@ » Sob 11.09.2010 21:22

Offtopic: heeej? no sranda :smile: jj tancovala som s Flei a vystavovala som foxu a labrosa :lol: jasne, urcite sa uvidime na nejakej vystave alebo tak :no: do Serede isto pojdeme aj na dalsi rok, ak nas nezabije meteorid :ha: a ked ma uvidis, kopni do mna aby som ta spoznala :no: :ha:
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod nellynka08 » Ned 03.07.2011 14:12

dlho nikto? :smile: ja som bola večný odporca... ale teraz som si to všetko pozrela, štvorku prečítala a teraz mám dilemu či objednať knihy v origináli alebo slovenské? čítali ste to niekto v angličtine?
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)

http://www.maslicky.wbl.sk
nellynka08
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1192
Bydlisko: Šaľa

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Mirah » Štv 07.07.2011 13:26

nellynka08 píše: čítali ste to niekto v angličtine?


čítala - ľahké čítanie, počkaj s objednaním, píšem ss :no:
Mirah
Junior
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Humenné

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod maktub » Štv 07.07.2011 13:34

jj, angličtina je jednoduchá, (veď ako vo filmoch), síce v AJ som čítala iba Midnight sun.
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Domča24 » Str 07.03.2012 14:47

ja Twilight moc nemusím... :ua: radšej mám Upírske Denníky :lol: super knihy aj seriál :smile:
čawte
Domča24
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Trnava

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod hruska » Pon 18.06.2012 11:03

Ozivim temu, kedze som sa po dlhom case "omylom" dostala k druhej casti (film). Celkom ma prekvapilo, ze tu je tolko fanusikov, a takych necakanych :lol:
Nie v zlom, ale fakt je to vyslovene oddychovka na zabitie casu, na precvicenie si anglictiny, knihy ma strasne sklamali, lebo napad super, obrovsky potencial, ale podla mna Meyerka nevie pisat. Ked si to porovnam trebars s potterovkami, ktore su +- urcene pre rovnaku vekovu kategoriu, niet o com, Rowling je pani spisovatelka.
Zacala som to citat kedysi davno, vlastne som bola skoro donutena, citala som v anglictine, kedze preklady rada nemam, a skutocne ma mrzelo, ze autorka nevyuzila napad naplno, lebo vsetko upirske ma fascinuj a velmi som chcela, aby sa mi to pacilo.
A filmy? Kukam jedine kvoli mojej platonickej laske stewartke, zatial som videla len prvu cast a pol druhej, gulanice ocami boli celkom frekventovane, ale tak dokukam. True Blood to sice nie je, ale mala by som to zvladnut.
A uplne jednoznacne som team edward (ak sa to tak da nazvat), bo ten Jacob mi je vrcholne nesympaticky ci uz v knihach alebo vo filme. Na patizina sa aspon kukat da :joint:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod mairi » Pon 18.06.2012 12:36

hruska píše:ale podla mna Meyerka nevie pisat.

no jo twilight neni ziaden literarny skvost, aj ked pre mna skvela odychovka, ale napr Hostitel je podla mna paradna kniha, cize nesuhlasim ze nevie pisat :lol:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou