[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod dasken » Štv 14.12.2017 21:38

dik za tipy :jop: Legion vyzera tiez fajn..mindhunters ma uz trochu horsie hodnotenia
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Štv 14.12.2017 23:15

neviem, kde pozeras, ale na imdb ma lepsie nez Legion :nwm:
ale tak to je vzdy individualne, vela veci sa mi paci, co nema vseobecne dobre hodnotenia :lol: oproti ostatnym menovanym je to take psychologickejsie, menej akcne, stale sa len rozprava + krimi zapletka do toho, ale velmi pomaly sa vlastne ten dej odvija.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod dasken » Pia 15.12.2017 18:37

pozeram csfd, tam to je aj s pokecom a vacsinou mi to celkom sedi +-

ahaa uz asi viem kde sa stala chyba :heh:

ja som pozerala toto https://www.csfd.cz/film/43098-lovci-myslenek/prehled/

a ty si asi myslela tento https://www.csfd.cz/film/30196-mindhunter/prehled/

lebo si dala s na konci :smile:
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Sob 23.12.2017 18:57

moja chyba :lol: ked oni su dvaja, resp. traja, tak som automaticky davala mnozne cislo :hi:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod katkariinka » Str 03.01.2018 10:32

Dopozerali sme 11.22.63 - pacilo sa mi, zaver ma celkom prekvapil, aj ked v konecnom dosledku sa mi to zdal byt na Kinga az prilis velky happy end. Skoncila tak aj kniha?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Str 03.01.2018 10:44

my sme vcera dopozerali novu seriu Black mirror a je to brutaaaal.... to je fakt najlepsi serial aky poznam. tato seria sa mi zdala byt kvalitou lepsia nez tretia, ale narozdiel od prvych dvoch viacero dielov skoncilo relativne pozitivne. ale dojem zanechaju aj tak :jop:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Str 03.01.2018 10:58

mna caka este poslesna cast Punishera. Na vikingov ani walking dead nejak nemam naladu,chcelo by to nieco nove.chcela by som kuk Mindhunter,the sinner, dark... boha len ten cas na to nie je ... prisamvacku ja mam cas len ked decko uspavam v posteli kojenim :haha: ze by som si nahrala serial do mobilu? :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod hisham » Str 03.01.2018 11:13

The Sinner sme zacali vcera a neviem sa dockat dalsej casti. A to Jessicu Biel moc nemusim, ale tu sa velmi neusmieva, tak sa to da :joint:

A mne zacala stvrta seria najoblubenejsieho serialu Bron/Broen :love: Este pockam, kym nevyjde viac casti, a potom si dam maraton.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod dasken » Str 03.01.2018 19:00

neviem ci tu uz bolo, ked nie davam do pozornosti Big Little Lies
https://www.csfd.cz/film/67290-sedmilharky/prehled/

vyborny scenar, herecke vykony, malo to spad aj prekvapivy zaver, za mna :jop:

som zvedava na druhu seriu
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod šeltie » Str 03.01.2018 21:24

dasken píše:neviem ci tu uz bolo, ked nie davam do pozornosti Big Little Lies
https://www.csfd.cz/film/67290-sedmilharky/prehled/

vyborny scenar, herecke vykony, malo to spad aj prekvapivy zaver, za mna :jop:

som zvedava na druhu seriu



dik za tip musim pozret :jop:
inak ja som naposledy skukla noveho el chapa, narcos, novu annu zo zeleneho domu, punishera, stranger things 2 a teraz nemam co pozerat :ua:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod goodie » Uto 16.01.2018 17:57

Ahojte,
dávam do pozornosti,že začala 11.seria Akty X :aaa: :aaa:
Ja určite odporúčam nemecký DARK,čo bežal na Netflixe,taktiež The Sinner s Jessicou Biel bolo prekvapivo dobré,a nová rada Dark Mirror,3.seria Mr. Robot a 4.seria How to get away with murder :jop:
a kto máte radi Hugh Laurie/Dr. House/ a Tom Hiddleston-tak určite The night Manager :jop:
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Str 17.01.2018 5:54

Akty X :heh: . Už sme začali pozerať, ale neviem, či to bolo to najnovšie úplne, asi áno. Scullyová aká fešanda takto v zrelom veku :lol: :iha: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Pia 19.01.2018 8:27

scullyova je neskutocne krasna! aj v hannibalovi,v the fall... ona vykvitla do krasy totalne

pozreli sme sinner,a teda dost nuda to rozuzlenie podla mna .cakala som nieco take ze budem mat hubu otvorenu ale nekonalo sa :joint: ale nebolo to zle.
chceli sme kuk dark ale sekalo to strasne a kukat 40 minut dve hodiny je ohubu :joint:

tak ficime Frasiera :king:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Pia 19.01.2018 9:56

sinner bolo super, dark sa mi tiez v podstate pacilo, ALE - vy, co ste to videli, ste sa vyznali v tych postavach?? :aaa: lebo fakt akoze dat do serialu vyse 10 postav, pricom kazda postava ma 2-3 roznych hercov v roznych casovych obdobiach, a kazda z tych postav tam ma nejake vztahy, historiu, ulohu..... po prvych dvoch dieloch som bola uplne stratena, ale myslela som, ze to prejde. nepreslo :heh:

mr. robot som nezvladla dopozerat ani 1. diel, ten blbecek sa furt len stazoval, aky je cely svet skazeny, aki su vsetci ludia otroci penazi a systemu a podobne, a vlastne on je jediny normalny (?) :ach:

big little lies pozeram teraz, ale andrej to nedava :lol: je to na neho prilis.... ako to nazvat? ako stepfordske panicky :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Silvuch » Pia 19.01.2018 10:30

skusim pustit Jurajovi :D
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou