[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Darcia » Str 01.02.2017 15:57

Nie nevyslo, vyjde az v lete este ani nie je presny release date len ze v juli by malo.

Offtopic: Hej ja som tiez na zaciatku nechcela lebo fuj, ale tvoj vlastny profil so serialmi je omnoho jednoduchso vyzerajuci a uz som si postupne zvykla a nakoniec mi teraz aj viac vyhovuje aj ked na zaciatku, ale tak su aj ine stranky. Mna follow len ozaj rozculilo uz tymi nepresnostami a vypadkami.
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Shel-chan » Str 01.02.2017 16:07

Offtopic: hej, tie nepresnosti aj mne lezú na nerv díky
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Aris » Ned 05.02.2017 22:44

Na Arrow sa fakt už nedá pozerať. Ani na TBBT. Otrasne čosi. Už to vôbec nie je o tom že sú to nerdi.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod CraObs » Str 08.02.2017 8:14

mne to príde že na nič sa nedá pozerať už.. akurát Vikings to ťahali, uvidíme ako ďalej.. Arrow aj Flash sú katastrofa, Walking Dead sa vlečie jak sopel, Supernatural taká oddychovka (ale teraz jak Weron zas ide kompletku tak sem tam dačo chytím a proti prvým dielom sú úplne odveci tiež)
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod moschino » Str 08.02.2017 8:19

Walking Dead sa fakt ťahá. Tematiko zombiekov a konca sveta mám rada, ale nejako ma to moc nechytá :nwm:
aa dozvedela som sa, že budú ešte dve série game of thrones, dokopy by to malo byť 13 častí. A kniha je vraj úplne iná, viac postáv a pomaly ako iný príbeh :aaa: preto zapisujem game of thrones k zoznbamu kníh, čo chcem prečítať
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Str 08.02.2017 9:00

knihy hlavne este nevysli, serial uz davno predbehol knizny pribeh :lol:
(a pochybujem, ze vobec vyjdu...)
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod katkariinka » Str 08.02.2017 9:11

My sme si po rokoch spomenuli na Homeland, tak mame 3 serie pred sebou :D Nemam rada, ked musim serialy po jednej casti pozerat.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Darcia » Str 08.02.2017 11:12

Ale co by nevysli, ak nedopise kym zomrie daju ich snad dopisat Brandonovi Sandersonovi a budu dobre :lol:

A teda nejake navrhy serialov ktore momentalne vychadzaju ktore mi pridu zaujimave, lebo je fakt ze spominane serialy sa tiahnut otrasne. Tak mozno sa niekomu bude hodit na osviezenie. Nepamatam si ake tu uz boli spominane, tipujem ze Westworld bol ale ak naaahodou nie tak ten spomenut musim. Dalej A series of unfortunate events je uplne vyborna adaptacia tych knih, som prijemne prekvapena. The Magicians, dalsia adaptacia podla knih ktoru povazujem za lepsiu nez samotne knihy (sokujuce aj pre mna), nazvime to temnejsi Harry Potter cca. The 100 - oddychove ya scifi s prekvapivo fajn postavami aj ked momentalne zacala 4. seria a este neviem ci to budu zvladat drzat dalej ok. Atlanta - komedia/drama od Donalda Glovera, ak mate radi jeho a jeho prejav budete mat radi aj tento serial. Better Things je zvlastna komedia o priemernej herecke snaziacej sa uzivit svoje deti, pisane Louisom C.K., deti su zobrazene totalne otravne ale predpokladam ze viacero hlavne matiek sa tu dokaze velmi vcitit do humornych situacii ktore su zaroven trochu az zufale v tom ako sa proste snazi pretlkat zivotom tak aby dala detom vsetko, nezaspala v priebehu dna a zaroven aby si nasla cas aj na seba. Victoria - krasna adaptacia nastupu kralovnej Viktorie na tron. Ak tu nahodou este nebol spominany Black Miror tak vynikajuci poviedkovy serial o dystopickych moznostiach buducnosti, budete sa citit deprimovane. A kedze sa tu vo velkom fici na superhrdinskych serialoch tak ak ste tak este nespravili presunula by som sa alebo aspon rozsirila svoje pozerania z Arrowversa na momentalne neflixacke serialy, Jessica aj Daredevil boli vyborne. Osobne Luke Cage ma nezaujal len velmi tazko sa s nim este stale pasujeme ale mozno je chyba v nas lebo ohlasy mal dobre. Snad aspon jeden sa vam zapaci :smile:
Naposledy upravil Darcia dňa Str 08.02.2017 11:52, celkovo upravené 1
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Str 08.02.2017 11:30

ty das vzdy take dobre tipy! :poklona: black mirror som tu uz urcite musela spomenut, to je najlepsi serial ever :jop:
magicians som zacala pozerat, ale nejak ma to nechytilo. victoriu skusim! ale to zas andrej nebude chciet pozerat :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Darcia » Str 08.02.2017 11:49

To je lahke dat akoze dobre tipy ked pozeram fakt hocico a potom dam radsej 50 navrhov co najroznorodejsich to ako ked slepy striela tiez sa obcas do niekoho trafi :heh:
Hej tych Magicians chapem, podla mna presne ten typ serialu ze bud ako to pozeras vravis si ze nuda nuda nuda, alebo postupujes ze hmmmm....hmmmm??? HMMMM! A Victoriu si veru pozri, aj sama :smile:
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Shel-chan » Str 08.02.2017 16:45

black mirror :jop:
s magicianmi dajte pokoj, o tom počúvam každý deň od brit... ako keby nestačilo, že pred tromi rokmi mi pilila uši s knihami [emoji38]
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Pia 10.02.2017 12:13

Magicians sme pozerávali, ale až tak nechytilo.

Flash dobrý :lol: , aj TBBT sa trošku vzchopilo. Nebolo vtipné, ale aspoň ani trápne.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Silvuch » Pia 17.02.2017 11:08

JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Pia 17.02.2017 11:21

Dobré tipy :yes: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Pia 17.02.2017 12:23

jak ze nie :ha:
westworld sme urcite museli spominat. a stranger things je po black mirror asi najlepsie serial aky poznam! peaky blinders je tiez jeden z mojich top, detto narcos (to som pred par dnami dopozerala druhykrat :lol: ).
a ostatne musim checknut! :aaa: vdaka za tip!
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou