[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Str 20.02.2019 14:19

My zas pozeráme HIMYM, deviata séria, každým dielom smutnejšie a smutnejšie. Neviem, prečo som sa zas na to dala.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Aris » Uto 21.05.2019 21:29

No čo, nejaký fanúšik Game of thrones? Tak už máme po. Ešte kníh sa hádam dočkáme :aaa:
Ako "náhradu" za GoT mi bolo odporučené The Handmaind´s Tale. Zatiaľ mám zmiešané pocity. Veľmi zvláštne.
A ešte novinka Černobyl. Perfektné :poklona:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod hewča » Uto 21.05.2019 21:39

anoo cernobyl..videli sme prvu cast a och... viac ma desi nahlad na to, ako k tomu pristupila vlada, nez ten samotny vybuch

a inak Narcos.. cista droga :heh:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod kellee » Str 22.05.2019 7:43

Aris píše:No čo, nejaký fanúšik Game of thrones? Tak už máme po. Ešte kníh sa hádam dočkáme :aaa:
Ako "náhradu" za GoT mi bolo odporučené The Handmaind´s Tale. Zatiaľ mám zmiešané pocity. Veľmi zvláštne.
A ešte novinka Černobyl. Perfektné :poklona:


posledna seria je pre mna nenormalnym sklamanim.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod pigie » Str 22.05.2019 7:54

Ja som vcera videla z Cernobylu druhu polovicu tretej casti a jednoznacne si to chcem pozriet cele. Vypadalo to dost dobre.
GOT nie som fanusik, sice som minuly rok pozrela vsetky casti, ale frflala som jak chora vrana, zaver ma absolutne neprekvapil, cakala som nieco podobne.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod MisheliQ » Str 22.05.2019 7:55


Eva.stories - co keby dievca v holokauste malo instagram?
https://www.instagram.com/eva.stories/
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod kellee » Str 22.05.2019 7:57

ja tiez nie som fanusik GoT ale uz ked som to zacala pozerat, tak som to chcela dokukat do konca a teraz normalne lutujem
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Str 22.05.2019 11:29

pridam tip na uzasny serial: love death & robots. 15-minutove diely, kazdy o niecom inom a inak animovany, trochu na sposob black mirror, ale nie je to tak depresivne, niektore su fakt vtipne. a je to 18+.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Str 22.05.2019 14:10

my teraz pozerame 8.seriu American horror story a uplna parada, perfektne to prepojili s 3.serkou Coven a s 1. Murder house :aaa: navrat starych postav je pecka :aaa:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Aris » Sob 17.08.2019 12:49

weron ešte pozerá Supernatural? :heh: Ja som začala (už druhý krát), aktuálne som na piatej sérii. Nechápem čo ma na tom tak baví, dej nič moc, ale koľkokrát sa na tom tak nasmejem :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Sob 17.08.2019 15:57

ja som pred par dnami zacala zas 1.seriu :haha: uz asi 10ty krat :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Aris » Pia 23.08.2019 11:36

Som to blbo napísala, ten prvýkrát som videla asi len polovicu prvej série, ma to nebavilo. Asi som musela dozrieť. Teraz to úplne žeriem :haha: ako je to ďalej s kvalitou? Išla dole?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Pia 23.08.2019 15:06

ja ti nevim, ja sa na to mozem kukat dokola :haha: ale myslim ze neskor uz nevedeli co navymyslat, obcas uz take kreacie a vzmrtvychvstania... :joint: prve 4 serie super, zatial pre mna "najhorsia" bola 7ma asi. ale dalsie serky som videla uz len 1ci 2 x, najviac prvych 7 lebo tie mam stiahnute,ostatne nie.ale neries,kukaj, dean je boh :love:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Pon 02.09.2019 8:30

Man in the high castle - celkom zaujimavy serial o alternativnych realitach. odohrava sa v 60tych rokoch, ale vo svete, kde nacisti vyhrali WWII.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod goodie » Ned 08.09.2019 9:48

The man in the high castle som tiež pozerala,za mňa super..teraz som dopozerala novinku od Amazonu s názvom The Boys a potom krimiserial Manhunt: Unabomber a skvelý seriál La casa de Papel /Money Heist/,a chystám sa na druhú sériu Dark od Netflixu :no:
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou