Switch to full style
Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.

Pravidlá fóra

Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.
Odoslať odpoveď

Re: Som legenda

Pia 22.01.2010 16:03

Výborný film..ktorý zo záverov ste videli? Pretože sú dva... jeden ako neprežije a druhý ako prežije a dostane sa do tej osady. Ja som videla len ten kde neprežil a zatial sa mi nepodarilo natrafiť na ten druhý :ua:

//Zlúčená téma

Re: Som legenda

Pia 22.01.2010 19:46

waw to som ani nevedel ze by boli dva zavery,do osady sa dostala iba zena s malym chlapcom.

Re: Som legenda

Sob 23.01.2010 20:19

Ako môže mať film 2 závery? Ja som si film chcela pozrieť, len som sa k tomu ešte nejak nedostala. :ach:

Re: Som legenda

Sob 23.01.2010 21:01

Teraz je to nový hit robiť filmy s viacerými koncami...alternatívny ktorý koluje po internete a originálny ktorý beží v kinách a televíziách. A keďže k obidvom záverom sa dá dostať až na dvdčkach tak je to pre tvorcov o to väčší zisk... Offtopic: Ďalšími príkladmi sú Izba 1408... Paranormal Activity(dokonca 3 konce), The stepfather atď atď

Re: Som legenda

Pon 25.01.2010 22:16

Waw tak toto som nevedel :oo: :oo: Super bol som sklamaný zo záveru. Musím si zohnať druhú verziu.

Inak rovnaká téma tu už je takže zlučujem

Re: [F] Som legenda

Ned 05.12.2010 14:48

Kukali ste to teraz na markize? My sme to s bratom kukali. Pacilo sa mi to az do tej casti, co sa vyslobodil z tej pasce. A moj brat sa stale smial, ze ti "zombici" su jak gumeni pajacovia. A potom jak maj Sam v labaku, co uz v nej prepukla choroba a on mal na rukach srst, potom ju :rip: Tak moj brat na to hlaska :" No, vidis, plzol mu pes, tak si spravi gulas a sa naje a nebude mat chlpy po byte." No, som sa sulala aj ked to bola smutna scena. Kukat nejaky "napinavy" americky film s mojim bratom je fakt zazitok. :haha:

Re: [F] Som legenda

Uto 07.12.2010 18:18

Mne sa tento film celkom páčil. Hlavne ten jeho pes bol dobrý. :jop:

Re: [F] Som legenda

Uto 07.12.2010 19:00

Najprv sa mi ten film nemapil, ale po pozreti s mojim bratom som nazor znemila. :haha:
Hej, peso bol super, len vobec nebol vycviceny. Ved vtedy, co vybehli z tej budovy a ten pajac za nimi, tak Will chtil pesa, aby nesiel k pajacovi a ten pes okolo neho natesene chodil. :ach:

Re: [F] Som legenda

Pia 04.05.2012 18:24

mne sa veľmi nepáčil iba prvá časť

Re: [F] Som legenda

Str 10.10.2012 16:01

pre mna hned po PP jeden z najlepsich filmov, ked som ho videla prvykrat tak ma az tak nenadchol, ale teraz si ho pozriem dost casto, uzasny napinavy pribeh, postavy boli fantasticke.....spojenie iba clovek a pes opusteny vo velkom meste my uplne vyhovovalo, ani mi tam dalsie osoby nechybali, a zombie(ci co to bolo) mam velmi rada :lol:

casom by mala byt aj druha cast no obavam sa ze to uz nebude take super, ani smithovi sa do toho uz velmi nechce :ua: bez neho si tento film neviem predstavit

Re: [F] Som legenda

Str 10.10.2012 16:30

Neznasam tento film, pozerali sme to vecer a uplne vsade po byte som videla lozit tych zombie a potom som z toho mala akurat nocne mory :plac: Ani na to nemozem velmi mysliet, lebo sa mi zas budu snivat hovadiny :plac:

Re: [F] Som legenda

Str 10.10.2012 16:56

Vynikajuci film..... :jop: a ta jeho fenka bola uzasna...... :yes:
Odoslať odpoveď