BBC Sherlock

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: BBC Sherlock

Poslaťod Mac Gie » Pon 09.01.2017 1:46

titulky sú moje prekliatie :heh: nestíham musím všetko pozerať na viackrát :pac:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: BBC Sherlock

Poslaťod Shel-chan » Pon 09.01.2017 1:55

bože nie... nočné prechádzanie sa po golden jubilee bridge... a queen's walk... zabite ma...

edit: myslela som anglické titulky :heh: a to snáď s tým už ratas, že sherlocka budeš pozerať viackrát, či?? na prvýkrát nikdy nedáva zmysel...
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: BBC Sherlock

Poslaťod Shel-chan » Pon 09.01.2017 4:20

to čo bolo
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: BBC Sherlock

Poslaťod wewerica » Pon 09.01.2017 6:13

Shel-chan píše:neviem, už je na eztv po anglicky, aj titulky už sú, tak kukám, na BBC mi to furt sekalo

bože ale fakt tam zatiahli aj sherringforda? tento seriál je ako zlý sen

sice s tym dabingom,ale aspon som to videla uz vcera o 10 vecer :lol: Sherringforda uplne zabili,skor by sa mi tam hodilo keby povedala ze je od moriartyho....
no ale stale musim povedat ze sa mi viacej pacili predchadzajuce diely...boli take prepracovanejsie do detektivnej oblasti....no este uvidim co to bude posledny vikend :lol:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: BBC Sherlock

Poslaťod Shel-chan » Pon 09.01.2017 6:30

bože
ja neviem, ja som to ešte furt neprekúsla
a teda čím viac to prepozerávam / čítam / gifiek vidím, tým viac som zmätená / ??? ani neviem, ako nazvať ten pocit, ale je veľmi intenzívny :heh: potrebujem kričať alebo aspoň do niečoho veľmi silno udrieť

ale pozor s tými spoilermi, ak to fakt okrem nás ešte nikto nevidel....... :joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: BBC Sherlock

Poslaťod wewerica » Pon 09.01.2017 8:54

Ale ved kto si to nepozre aj tak nepochopi :joint: teda niekedy aj ked si to clovek pozrie tak nepochopi :lol:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: BBC Sherlock

Poslaťod martin_s » Pon 09.01.2017 9:50

Z tejto serie som sklamany... Uz sice aj pri predchadzajucej sa to pozadie dostavalo do popredia, ale v tejto... :pac:
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: BBC Sherlock

Poslaťod Mac Gie » Pon 09.01.2017 18:49

Shel-chan píše:bože nie... nočné prechádzanie sa po golden jubilee bridge... a queen's walk... zabite ma...

edit: myslela som anglické titulky :heh: a to snáď s tým už ratas, že sherlocka budeš pozerať viackrát, či?? na prvýkrát nikdy nedáva zmysel...

jasné že rátam ale tak pohodlnejšie sa mi to pozerá keď to mám stiahnuté :lol:
pozriem raz s dabingom a potom s titulkami lebo ten hlas čo mu dali je des :ach: ...už len 5 min a je stiahnutý
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: BBC Sherlock

Poslaťod Snezienka123 » Pon 09.01.2017 20:05

Ja som sa nedávno začítala nejakou náhodou do tejto témy a tak som včera pozrela úplne prvý diel...a teda bola som spokojná :yes:
Ale stále sa mi preháňalo hlavou, že ten Sherlock mi pipomína Shel (bez urážky :pusa:)...síce som veľa tvojich fotiek nevidela a aj to dávno, ale tak ste mi povrchne typovo pripadali ako príbuzní :lol:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: BBC Sherlock

Poslaťod Mac Gie » Pon 09.01.2017 20:22

určite povie že to je vlasmi, hlavne teda ofinou :heh:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: BBC Sherlock

Poslaťod Shel-chan » Pon 09.01.2017 20:51

jasné, krivá mastná ofina čo má vlastný život :heh:
ja som nechápala, ako to môže byť také strapaté, ani na sherlockovi, ani harryho pottera v knihách - a potom som sa nechala ostrihať :heh: celé zle

macgie hej, ofinou - kým ma pozná len z fotiek :haha:

ale v každom prípade - prvý diel, mňam
celá prvá séria
a pre manikov odporúčam aj nizkorozpoctovy originál prvého dielu, ktorý nebol nikdy odvysielaný (1x0 - unaired pilot), neviem či nie je aj lepší než finálna verzia :yes:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: BBC Sherlock

Poslaťod weron » Pon 09.01.2017 21:37

Kuk som aj slepeho bankara a to ma az tak nechytilo.jednotka isto lepsia. Stiahnuta velka hra tak snad zajtra ked potomok zaspi
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: BBC Sherlock

Poslaťod Snezienka123 » Pon 09.01.2017 21:54

Shel-chan píše:odporúčam aj nizkorozpoctovy originál prvého dielu, ktorý nebol nikdy odvysielaný (1x0 - unaired pilot), neviem či nie je aj lepší než finálna verzia :yes:

Toto asi nadabované na nete nenájdem...originál bez titulkov, to nehrozí...budem sa musieť uspokojiť aspoň s tým, čo nájdem...tuším 4 série som videla, že sú k dispozícii pre anglicky veľmi nehovoriaceho smrteľníka :heh:

Ja som pozerala online
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: BBC Sherlock

Poslaťod Shel-chan » Pon 09.01.2017 22:41

pozriem, či nemám titulky alebo preložené :yes: ale inak keď si videla originál, je to v podstate to isté :angel:

weron, slepy bankar bol slabsi, ale velka hra je uplna pecka
a sice budes chciet dalsi diel vidiet hned po velkej hre, ale odporucam daj si tam prestavku aspon jeden den :no: (my sme tam mali prestavku jeden a pol roka :heh: )
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: BBC Sherlock

Poslaťod Mac Gie » Uto 10.01.2017 0:49

ja mám všetko aj s titulkami asi českými a áno tá neodvisielaná časť bola lepšia ako tá odvisielaná podľa mňa :yes:
mne vadí ako sa Sherlock zmenil, chápem že to ide ruka v ruke s priateľstvom a s tým že mu na niekom záleží ale vadí mi to :lol: aj House mi vadil ako sa zmenil už ma to ani nebavilo pozerať :ua: mám slabosť na arogantných basratdov...v seriáloch :hi: :heh:

Offtopic: ja ťa poznám a pripomínaš mi teba :heh:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou