[F] Medvedia rodina a ja

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[F] Medvedia rodina a ja

Poslaťod extreme » Pon 23.12.2013 14:36

Obrázok
Populárny kameraman Gordon Buchanan, ktorý strávil celý svoj život nakrúcaním života v prírode sa spolu s biológom Lynnom Rogersom učia ako "chodiť s medveďmi". Snažia sa priblížiť k týmto nebezpečným šelmám čo najbližšie a sledovať ich spôsob života - a to v priebehu jedného roka. Do zorného uhľa ich kamery sa dostane mladá medvedica Lilly, jej matka June, a aj malé medvieďatá, keď sa prebudia zo zimného spánku v severných lesoch Minnesoty. Gordon si napokon získa dôveru Lilly a June a podarí sa mu získať unikátne zábery zo života medveďa čierneho.(oficiální text distributora)

http://www.csfd.cz/film/308995-medvedi-rodina-a-ja/
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou