Christoper Paolini: Odkaz Dračích Jazdcov

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Christoper Paolini: Odkaz Dračích Jazdcov

Poslaťod Denisa104 » Uto 01.10.2013 18:35

Tieto knihy sú o drakoch, elfoch, trapaslíkoch, mocných a iných. :king: Krásna Fantasy edícia od Paoliniho. Touto edíciou začal svoju spisovateľskú kariéru a vydarilo sa mu to. Sú to krásne štyri knihy hrubé ako biblia ale keď sa raz začítate už neprestanete. :plac: Plná dobrodružstiev ale i strát, plná radosti i plaču, plná strachu a odvahy no i spojené mysle draka Zafiri Striebornej šupiny a jazdca Eragona Striebornej ruky.

Čítal niekto z vás túto edíciu? :nwm:
Je to super. Odporúčam. :king:
Navždy miluj svojho štvornohého priateľa a on ti to oplatí svojou nekonečnou vernosťou.
Denisa104
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7

Re: Christoper Paolini: Odkaz Dračích Jazdcov

Poslaťod Haleth » Štv 03.10.2013 16:09

Čítala. A unesená z nej nie som. Pre mňa dosť predvídateľný dej.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Christoper Paolini: Odkaz Dračích Jazdcov

Poslaťod Bebis » Štv 03.10.2013 17:35

kúpila som si naraz prvé tri knihy, prvá sa ešte ako tak dala, druhú som nedočítala, tretiu som ani nezačala a štvrtú už radšej ani nekupovala :nwm: eldest je jedna z mála kníh, ktoré som nedočítala do konca :ach:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Christoper Paolini: Odkaz Dračích Jazdcov

Poslaťod Denisa104 » Pia 04.10.2013 21:25

Eldesta som nedočítala ani ja ale chcem vedieť ako to skončí s Eragonom a Ariou........
Navždy miluj svojho štvornohého priateľa a on ti to oplatí svojou nekonečnou vernosťou.
Denisa104
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7


Späť na Nesúvisiace so psou tematikou