Switch to full style
Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.

Pravidlá fóra

Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.
Odoslať odpoveď

[K] Moc nášho podvedomia

Pon 22.04.2013 19:02

Obrázok
Táto kniha sa stala celosvetovým bestsellerom, pretože poukazuje na nesmierne možnosti ľudského podvedomia, ktoré zostávajú pre väčšinu ľudí skryté. Vedecké poznanie zázračnej moci podvedomia môže však zmeniť osud každého človeka na nepoznanie.

Autor, Dr. Joseph Murphy, významný predstaviteľ pozitívneho myslenia, čerpá zo svojich životných skúseností a povzbudzujúcich úspechov a predkladá vedecky podložené metódy, ktoré otvárajú človeku nové duševné obzory, nové životné šance, ale aj cestu k duševnej vyrovnanosti a materiálnej spokojnosti.
Podrobnosti

Originálny názov: Die Macht Ihres Unterbewustseins
Počet strán: 271 strán

zdroj: http://www.martinus.sk/?uItem=21421

Pozná niekto túto knihu? Čítali ste ju? Čo na ňu hovoríte?

Re: [K] Moc nášho podvedomia

Pon 22.04.2013 19:04

Príjemná pozitívna kniha. Čítaná pred 100 rokmi. Predám. :lol:

Re: [K] Moc nášho podvedomia

Pia 10.05.2013 23:12

zuzkabluzka vďaka za názor :-)) mám ju požičanú od krstnej už nejaký ten rok, raz som ju už aj začala čítať, ale nejako ma vtedy nezaujala.....pred pár týždňami som sa ale do čítania konečne pustila a musím povedať, že vôbec nechápem ako je možné, že ma vtedy nezaujala. Je DOKONALÁ :poklona:

Re: [K] Moc nášho podvedomia

Uto 14.05.2013 20:41

Ja som ju nečítala, ani som o nej nevedela...môže to byť zaujímavé čítanie. :yes:
Ak ťa pred rokmi nebavila a teraz áno, je na to ľahké vysvetlenie: Na niektoré knihy, tak ako aj na niektoré veci v živote je treba proste dozrieť...
Odoslať odpoveď