[K] Moc nášho podvedomia

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[K] Moc nášho podvedomia

Poslaťod MisheliQ » Pon 22.04.2013 19:02

Obrázok
Táto kniha sa stala celosvetovým bestsellerom, pretože poukazuje na nesmierne možnosti ľudského podvedomia, ktoré zostávajú pre väčšinu ľudí skryté. Vedecké poznanie zázračnej moci podvedomia môže však zmeniť osud každého človeka na nepoznanie.

Autor, Dr. Joseph Murphy, významný predstaviteľ pozitívneho myslenia, čerpá zo svojich životných skúseností a povzbudzujúcich úspechov a predkladá vedecky podložené metódy, ktoré otvárajú človeku nové duševné obzory, nové životné šance, ale aj cestu k duševnej vyrovnanosti a materiálnej spokojnosti.
Podrobnosti

Originálny názov: Die Macht Ihres Unterbewustseins
Počet strán: 271 strán

zdroj: http://www.martinus.sk/?uItem=21421

Pozná niekto túto knihu? Čítali ste ju? Čo na ňu hovoríte?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: [K] Moc nášho podvedomia

Poslaťod zuzkabluzka » Pon 22.04.2013 19:04

Príjemná pozitívna kniha. Čítaná pred 100 rokmi. Predám. :lol:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: [K] Moc nášho podvedomia

Poslaťod MisheliQ » Pia 10.05.2013 23:12

zuzkabluzka vďaka za názor :-)) mám ju požičanú od krstnej už nejaký ten rok, raz som ju už aj začala čítať, ale nejako ma vtedy nezaujala.....pred pár týždňami som sa ale do čítania konečne pustila a musím povedať, že vôbec nechápem ako je možné, že ma vtedy nezaujala. Je DOKONALÁ :poklona:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: [K] Moc nášho podvedomia

Poslaťod Snezienka123 » Uto 14.05.2013 20:41

Ja som ju nečítala, ani som o nej nevedela...môže to byť zaujímavé čítanie. :yes:
Ak ťa pred rokmi nebavila a teraz áno, je na to ľahké vysvetlenie: Na niektoré knihy, tak ako aj na niektoré veci v živote je treba proste dozrieť...
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava


Späť na Nesúvisiace so psou tematikou