Switch to full style
Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.

Pravidlá fóra

Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.
Odoslať odpoveď

Re: [F] Hobbit

Sob 22.12.2012 18:18

Haleth píše:Jo a najväčšia pecka, že teraz s filmom zdraželi aj všetky Tolkienove knihy.

Pravda, všímam aj ja, našťatsie už všetky mám.
weron píše:a just na to nepojdem ! chcem skor tu knihu poriesit

Kniha je kniha, fakt radšej tú kúpiť ako lístok do kina, ktorého suma bude podobná tej knihe :heh:

Re: [F] Hobbit

Štv 31.01.2013 23:04

ja ma tu klasicku zelenu knihu s ilustraciu v predu a som snou spokojna, proti slovenskemu prekladu nemam ziadne namietky, aj ked pravda je ze nemam moznost porovnat s originalom, ale urcite mi nic podstatne neuslo ani v slovencine :no:

Offtopic: co sa tyka jazykov, tak uprednostnujem slovencinu, v cestine som citala vacsinou len casopisy o psoch kedze ta slovenska ponuka bola nic moc...ale ked si mam vybrat dabing, tak jednoznacne cesky vyhrava :smile:

Re: [F] Hobbit

Štv 31.01.2013 23:15

inac videli ste aj animovanu verziu?? http://www.csfd.cz/film/74902-hobbit-the/
elfovia vyzeraju ako skreti, glum je pravdepodobne skrizena zaba s mlokom....ale pobavilo ma to :heh:
este rozmyslam ci skusit aj animovaneho pana prstenov, ale to uz bude asi moc aj na mna :joint:

Re: [F] Hobbit

Pia 01.02.2013 13:00

tak ale elfovia a skreti su vzdialeni pribuzni, nie?

Re: [F] Hobbit

Pia 01.02.2013 14:37

no vidis, vlastne ano, pokial viem tak skreti vznikli z elfov, ale aj tak mi ten vzhlad nejek nesedel...prestavujem si ich ako vznesene bytosti a nie ako toto tu http://media.tumblr.com/tumblr_mf5nyyHReq1qdrp0j.jpg :lol:

Re: [F] Hobbit

Pia 01.02.2013 18:43

mishell no vidíš, tak keby si ty spravila animovaný film, tak by vypadali inak. V tom spočíva krása ľudskej predstavivosti.
Odoslať odpoveď