Agatha Christie

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Štv 19.04.2012 10:15

kkamkak píše:čo som sa bála tak to boli (neviem ako sa to volá, to si nikdy nezapamätám.. :pac: ) boli vo vlaku a tam všetci cestujúci zabili vraha detí...

Nebola to vrazda v orient exprese? To bolo to trochu strasidelne, ale neviem preco sa mi to istym sposobom strasne pacilo :devil: Som trochu divna, co? :ach: :lol: A tu Marplovu som nevidela.. ale vyzera to desivo :zima:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod kkamkak » Štv 19.04.2012 10:19

hej bolo to ono.. no Marplova je strašidelnejšia, než Poirot... :smile:

neviem.. ja keď som to prvý krát videla, tak som sa bála.. druhýkrát to už nebolo také zlé.. :angel:
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Štv 19.04.2012 10:26

Tak to urcite je...

Ja som ten Orient expres videla dvakrat v dvoch roznych prevedeniach- raz s "normalnym" Poirotom- Suchetom, a raz s takym cudnym nepoirotovskym :lol: Ale musim povedat ze s tym Suchetom to tak divne zdramatizovali cele, take az necitatelne akoby to bolo... :nwm: Teda oproti tej druhej verzii, ta sa mi viac pacila :smile:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod kkamkak » Štv 19.04.2012 11:05

tak ale Suchet je Suchet.. :smile: keď sa povie Poirot tak proste on.. a Marplovú...tam som mala radšej tú staršiu pani.. takú tu chudú.. vieš.. tá, čo hrala pred tým.. :smile:
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Štv 19.04.2012 15:11

Hej hej, viem, tam je tiez niekto iny, tak je to take netypicke :smile:
A u Poirota je urcite najtypickejsi a najlepsi Suchet, henten diel je skor taka raritka :hi:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod Stanislava » Štv 19.04.2012 15:14

Filmový Poirot bude pre mňa asi vždy zviazaný už so Suchetom. Tá rola mu prosto sadla. Ale aj Suchet je (aspoň pre mňa a môjho muža) ten pravý orechový až v skvelom dabingu Jána Kožucha.
Inak to, čo šlo nedávno v nedeľu s komisárom Larosierem a inšpektorom Lampionom, tak tomuto spracovaniu neviem dôjsť až tak na chuť. Tieto isté príbehy som videla aj s Poirotom ako hlavným "vyšetrovateľom", ale neviem, s ktorou postavou to Christie napísala knižne...
Stanislava
Hafan
 
Príspevky: 927

Re: Agatha Christie

Poslaťod Mackie » Štv 19.04.2012 16:41

Vrazda v Orient exprese s Finneym je skvost uz len v tom, ze co postava to slavny herec. On samotny je, suhlasim s roznymi komentarmi na nete, sialeny :heh: Taktiez Ustinov velmi nezodpoveda kniznej predlohe. Ale Suchet je Suchet. Ci vlastne Poirot. A vsimli ste si, ze v jednom filme s Ustinovom hral Suchet Jappa? :heh:

a ak nahodou nepoznate
http://www.poirot.szm.com/
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Agatha Christie

Poslaťod kkamkak » Štv 19.04.2012 17:51

Mackie píše:a ak nahodou nepoznate
http://www.poirot.szm.com/


jéj super!! :smile: idem naštudovať.. :smile:
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA

Re: Agatha Christie

Poslaťod kkamkak » Štv 19.04.2012 17:56

zo stránky od Meckieho.. :smile:
stránka píše:Tlačové oddelenie ITV Studios vydalo 14.11.2011 oficiálnu správu - natáčanie posledných piatich románov začne v roku 2012. Sfilmovanie teda čaka tieto romány: Herculovské úlohy pre Hercula Poirota, Hra na vraždu, Veľká štvorka,
Slony majú pamäť a posledný je Opona. Pričom román Opona je úplne posledná kniha s Poirotom.
Pomaly sa končí 22 rokov dlhá kariéra Davida Sucheta ako Poirota. "Som viac než nadšený návratom do úlohy Poirota. Bolo mojím životným prianím doviesť túto úžasnú prácu do úplného konca. Poirot je brilantný a stále hlboko komplikovaná postava..." povedal Suchet."Môžme sľúbiť, že posledných päť románov bude poctou milovanej románovej postave. Koniec bude dramatický a mimoriadne emocionálny..." dodala Michele Buck z ITV.


Obrázok
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA

Re: Agatha Christie

Poslaťod kkamkak » Štv 19.04.2012 17:57

ja nemôžem z toho jeho arogantného a z časti sebeckého ale milého pohľadu.. :heh: :jupi:
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Štv 19.04.2012 18:03

Nechápem, ako dokázali nájsť tak perfektného herca na takú postavu ako je Poirot. Fakt, už ani lepší byť nemohol :king: Už sa teším na nové diely (aj so sl. Marplovou) :yes:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Štv 19.04.2012 18:23

Mackie- Cozeee??! Suchet hral Jappa? :oo: To neviem predstavit... Ako sa to vola?
Hej, ten "druhy" Orient expres co som videla bol s Ustinovom... Neviem, nejak zvlastne mi tam sadol :hi: Ale vo vsetkych ostatnych jednoznacne klasika Suchet :yes:

blueberry- Tak to urcite, on sa ako Poirot narodil :heh: Urcite uz ked bol maly mal fuziky a poloplesatu hlavu :haha: V mojich predstavach :haha:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Štv 19.04.2012 18:25

Uaaa straasne sa tesim na oponu! :jupi: :jupi:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod kkamkak » Štv 19.04.2012 18:26

Adel píše: Urcite uz ked bol maly mal fuziky a poloplesatu hlavu :haha: V mojich predstavach :haha:


:haha:

Adel- aj ja.. ale zároveň to bude pre mňa znamenať koniec... :ua:
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Štv 19.04.2012 18:33

Ako tie posledne diely myslis? No, to je smutne... Si to uvedomit :plac: Ja neviem co budem robit ked budem pozerat tu Oponu, ked uz pri knihe som sa skoro rozrevala :plac:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou