Agatha Christie

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Agatha Christie

Poslaťod kkamkak » Štv 19.04.2012 19:40

Adel- veď oponu som myslela... a aj ja som skoro plakala keď som to čítala.. :plac:

:smile:
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Štv 19.04.2012 19:45

Ja som si musela ten jeho zaverecny list Hastingsovi precitat trikrat aby som sa spamatala a uvedomila co citam :pac: :plac:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod kkamkak » Štv 19.04.2012 19:49

hej presne!!
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Štv 19.04.2012 20:04

To bolo take... Neuveritelne... Neskutocne... A smutne :ua: A ja som tak verila vsetkym tym Hastingsovym podozreniam :heh: Ale zvlastne, ze to nebol nikto taky, ze ani by som nepomyslela na to ze on... Skor ta taktika bola ze :oo: Taky vrah-nevrah (nieje tu smajlik vyjadrujuci moje pocity) A tym je to prave take genialne :poklona: (Mam taky pocit, ze cim je ta Agatha starsia, tym ma strelenejsie napady, a tym ma uzasnejsie knihy :joint: )
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod Mackie » Štv 19.04.2012 21:45

Oponu napisala ovela skor a zavrela do trezoru, vysla az po vyse 20 rokoch :no:
ste ma navnadili, idem vytiahnut knihu
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Agatha Christie

Poslaťod kkamkak » Štv 19.04.2012 21:59

Mackie píše:Oponu napisala ovela skor a zavrela do trezoru, vysla az po vyse 20 rokoch :no:
ste ma navnadili, idem vytiahnut knihu


to je divné...
rado sa stalo... :heh:
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Pia 20.04.2012 6:57

To vazne? Sranda, tak najprv si premysli jeho smrt a potom napise ostatne :heh: Ale aj tak- najlepsie si pre nas nechala nakoniec, aj ked to schovavala :lol: Tak potom sa opravujem- ked bola mladsia, mala blaznivejsie napady :heh:
Mackie- a ako sa to volal ten film kde hral Suchet Jappa? To musim vidiet :ha:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod Mackie » Pia 20.04.2012 14:34

ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Pia 20.04.2012 15:19

Inak Oponu chcela nechať vydať až po svojej smrti, ale tak nakoniec neodolala :ha: Na jej mieste aj ja by som chcela vidieť reakcie na to, že si zabila svojho detektíva.


Tak o tomto som ani nepočula :oo: Ale podľa hodnotenia som o veľa neprišla :angel:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Pia 20.04.2012 17:01

To hej, ja som ho len chcela vidiet v tej ulohe... Tie recenzie vazne niesu bohvieake :ua: No ved uvidime, idem si to pozriet :smile:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod kkamkak » Sob 21.04.2012 22:16

Adel- kde pozerávaš??

(ak sa to teda môže, a neporušujú sa pravidlá..)
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Ned 22.04.2012 18:51

No, vlastne som skor isla hladat kde sa to da pozret, ale akosi to nikde neviem najst :ua: Ani tam kde som zvyknuta ze najdem (skoro) vsetky filmy ... Ty kde pozeravas?

Ale uz ma to vazne se*e, to vazne nikde nieje? Hladam to uz pol hodinu.... Si kupim DVD-cko alebo co :pac:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod krista » Pia 11.05.2012 23:15

Včera som prepočítala stav na poličke, 32 príbehov (z toho 33 kníh :heh: mám skvost,Desať malých černoškov ,kniha vydaná v r. 1968,zdedená od mamy a keďže tú už neviem čítať bo je na šalát,kúpila som si verziu načítanie :lol: )
Nedeľný Poirot mi chýýýýba :plac:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Sob 12.05.2012 8:43

Verziu na citanie :heh: Ale niet sa comu cudovat, kniha z roku 1968... Ze to este vobec drzi po kope :jop: :heh:
Nedelny Poirot chyba aj mne... Velmi :plac: Uz mi zostava pozerat asi len o stvrtej na ct1... :ua: Ked on je taky... Taky... Taky neprirodzeny po cesky! :pac:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod janas » Ned 13.05.2012 0:24

D.Suchet je naj a A.Christie je od môjho detsva moja naj autorka detektíviek :jop: a najviac som bola nadšená z knihy Vražda pod slkom a ani tie sfilmované verzie na mňa tak nezapôsobili ako samotná kniha :yes:
Áno hral D.Suchet Jappa :yes: Ja mám tie filmy napozerané už dobrých pár rokov dozadu :yes: myslím tie staršie verzie s Pánmi hercami a herečkami staršej generácie a tiež sa mi páčia.
Ale tiež mi najviac vyhovuje a sedí D.Suchet ako Poirot, čo sa slov. dabingu týka, mne sedí aj J.Kožuch a takisto mi vyhovoval aj v predošlom dabingu P. Mikulík. A v češtine je tiež viac verzií. napr.Kostka, záleží, ktorá TV to odkúpi a nadabuje znova :yes:
A na postave Poirota sa mi páči tá jeho samoľúba samochvála :heh: , unikátne a v podaní D.Sucheta neskutočne brilantné :jop:
A viete že D.Suchet hral aj hnusého teroristu, len si neviem spomenúť na názov filmu :pac:

Ináč sranda, než som si sadla k DF, tak som si pozrela znovu na DVD film z r.1980 v hl.úlohe Angela Lansbury (ktorú mám radšej ako Jessica Fletcher v To je vražda, napísala) ako J. Marplová.

A ešte k tým francúzkym sfilmovaným prevedeniam, dosť uletené, ale čo im iné ostáva ako upútať diváka, ktorý už videl anglické a americké verzie. Pozriem si aj to celkom rada, ale ako hovorím úlet :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou