[F] Kuky se vrací

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[F] Kuky se vrací

Poslaťod Iwka » Štv 30.12.2010 19:23

Videli ste niekto tento novy Svěrákov bábkový film? Podla mna sa velmi podaril, krasne postavicky, pekny pribeh, perfektny dabing,...
Pôvodne vraj na Slovensku nemal byt v kinodistribucii, ale nakoniec sa zrejme Svěrák dohodol a bol...
Mne ho brat kúpil pod stromček, hneď som videla aj film o filme a rôzne bonusy :)

Odporúčam :)

Obrázok
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Kuky se vrací

Poslaťod Federika » Pia 31.12.2010 16:04

Ja by som si ho rada pozrela, pride mi to velmi zaujimave, a take ine ako vacsina rozpravok teraz... Tiez som videla film o filme a myslim, ze to je super filmik. Dabing perfektny, sami skveli herci. Hm, snad sa k nemu skoro dostanem :jop:
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Kuky se vrací

Poslaťod Lucka&Ronny » Pia 31.12.2010 16:07

Sestrenka furt len o tom točí...:D že je to pekné...Tak asi kuknem niekde aj ja :lol:
Lucka&Ronny
Hafan
 
Príspevky: 507
Bydlisko: ďura

Re: [F] Kuky se vrací

Poslaťod Lucy » Uto 11.01.2011 22:18

Dlho som sa na to chystala, dnes som si konečne našla čas a je to fakt nádhera, česi to proste umí :jop:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: [F] Kuky se vrací

Poslaťod moschino » Štv 26.05.2011 16:33

To bolo taký zlatý film :aplause:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Kuky se vrací

Poslaťod Vikiki22 » Štv 26.05.2011 17:25

Pozrela som si ho aj ja. Milý film, dá sa pozrieť. :yes:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ


Späť na Nesúvisiace so psou tematikou