Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo práve čítate?

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod katkariinka » Ned 03.02.2019 17:35

Okej, a teraz si to už fakt musím prečítať :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod bibika » Ned 03.02.2019 17:41

pigie: pekneeeee! :oo:
Offtopic: mne stačilo ísť na film, skoro som sa po :kak: a snívalo sa mi o tom 2 noci. Neviem si predstaviť, že by som to čítala. :rip: Keďže je to v knihe určite ešte vykreslenejšie ako vo filme.
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Ned 03.02.2019 18:53

vraj film nic moc,co som citala nejake recenzie,ale rada by som si to pozrela a aj precitala, citam Priepast,ale nejako neviem,neviem to docitat :lol: furt je na plosine, uz asi 50 stran,aj Miro umrel,aj Julo umrel aj Tibor umrel,a furt nic uz cakam kedy zomrie aj on
inak ta Priepast mi pride uz momentami taka trochu absurdna,ako tie pribehy dobre,verim tomu,ze ludia mohli mat nejkake "nutkanie" skocit do tej hlbiny, taky pocit ako ma vraj vela ludi,ze co sa stane ,ked...konkretne pribehy ma zaujali,aj historka o sprungajsovi aj o tych "divnych" veciach ale o toho momentu ako zostal sam na plosine, je to pre na kus nuda a ako tam dosli ti zachranari,tak trosku taky zavan absurdity ale tak dobre no
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 03.02.2019 20:28

Tak ja som Trhlinu precitala za jeden den z dovodu dostatku casu :heh: Bohuzial celkom peknu knizku mi Karika zabil korytnackou, co umrela od hladu :joint: Tym u mna zmazal cokolvek a stalo sa to zas uplne obycajnou knizkou :heh: Ach, ale esteze az na poslednej strane :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou