[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Str 07.11.2018 17:19

a tusim som sem este nenapisala Jonathan Strange & Mr Norrell! historicky fantasy serial, alternativna historia.
knihu som necitala, ale velmi rada by som. inak serial bol skvely, uzasna atmosfera, a to obdobie celkovo sa mi paci. dobri herci, kazdy sa na svoju rolu super hodil. koniec serialu ma nastval, ale za to zrejme moze autorka knihy :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Str 07.11.2018 19:34

moschino, tak daj echo potom... mna to na konci trochu sklamalo, z hororu sa stala drama ... ale celkovo dobre
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod moschino » Štv 08.11.2018 0:59

Ma to koniec? Lebo len jedna seria to vraj je, co sme kukali. Tak sme sa bali, ze to ostane nedokoncene. Ale zatial sa celkom bojim :aaa:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Štv 08.11.2018 8:37

no hej ma to koniec,je to podla knohy.
ak to bude pokracovat tak mozno nieco na styl AHS, ze rovnaki herci iny pribeh, pripadne vsetko nove.
toto uz neviem ako by pokracovalo
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Štv 08.11.2018 9:00

Na odporúčanie z práce som začala pozerať seriál The Masters of Sex a super to je. :jop: Kto má také sociologicko-psychologické, tak určite nech pozerá. Je to výborne spracované, žiadne plytké dialógy a kus fascinujúcej histórie spoločenskej vedy aj medicíny. :hi:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod moschino » Pia 09.11.2018 9:10

Dokukali sme vcera, super :jop: lepsie spracovane ako AHS. Aj ten koniec sa mi pacil. Celkovo to bolo super urobene, ako sa pretinali rozne casove rozhrania a postupne sa skladal obraz o tom, co sa vtedy stalo :jop: vdaka za tip, weron :smile:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod wewerica » Pia 09.11.2018 13:23

Môj obľúbený seriál, na ktorý so iba tak náhodou narazila bol americký The office (bol aj anglický,ale oveľa starší a nezabavil ma tak ako tento).
Preložených som z neho našla iba pár dielov, tak som ho pozerala v angličtine, čo mne nevadí. Ale teda keď ste niekto kancelárska myš ako ja, určite Vás zabaví aj pravdivými situáciami z kancelárie :heh: :jop:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Haleth » Str 28.11.2018 14:12

Haleth píše:Making a Murderer :aaa: :aaa: :aaa:
Akože počula som už predtým o tomto prípade, ale toto je PECKA!!!

Druhá séria :aaa: :aaa: :aaa:
Už pár týždňov zápasím s dilemou, či sledovať vývoj na nete alebo čakať zas na ďalšiu sériu seriálu :lol:

Americký Office je veľká srdcovka :lol: Pamätám si, že asi prvú sériu som si zvykala a zvažovala, že sa na to vyprdnem, ale ďakujem bohu, že som vydržala. S bývalým sme pozerali furt :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod hisham » Str 28.11.2018 17:39

V tom pripade odporucam aj Parks and Recreation :love: (to na margo Office)
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Aris » Pon 07.01.2019 15:56

Novinka Tell me a story za mňa 4/5 :jop: veľmi dobré, odporúčam
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Pon 07.01.2019 19:05

pozreli sme Broen co tu hisham spominala a uplna parada :aaa: len teraz mi bude Saga chybat :plac: :plac: :plac:

kvoli frasierovi sa snazim presvedcit na cheers .. ale prva cast moc nezaujala :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Uto 08.01.2019 8:33

Cheers, taký starodávny seriál? Kedysi to bežalo v telke, keď som bola decko. Milovala som to. :heh:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Uto 08.01.2019 9:20

ano ten :lol: davam tomu sancu, len mne sa na to tazko pozera tym ze je to take stare :lol: teraz si uz na to neviem zvyknut, ale skusim.
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Vikiki22 » Uto 08.01.2019 17:00

The Blacklist pokračuje... Už je "k mání" 6. séria. :dancing:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Pia 25.01.2019 14:58

tak som objavila a uz aj pozrela cely, serial Outlander.
strasne sa mi to pacilo, asi mi sadol ten styl. mam rada historicke, a obzvlast take naozaj - ziadni vikingovia s rohatymi prilbami a podobne nezmysly. myslim, ze toto je bezkonkurencne najlepsi historicky film/serial, co sa tyka kostymov, aky som kedy videla, a tym si u mna neskutocne splhli.
pribeh bol zo zaciatku uplne mega super, neskor uz trochu repetitivny, to musim uznat. ale nie az tak, aby ma to odradilo. paradne kostymy, kulisy, vyprava. super hudba. a navyse nadherne prostredie scottish highlands. miestami to bolo dost drsne, nevyhybaju sa krvi a nasiliu, ani nahote. aspon ze to je vyrovnane, nie je vzdy ukazana len naha zena :ha:
za mna 5/5, lebo som dusa romanticka a mam rada historicke filmy/serialy. isto si to niekedy pozriem znovu. ale teraz sa musim nejak vymanit z toho vplyvu - poznate to, ked dopozerate alebo docitate nieco a potom ste este niekolko dni myslou v tom prostredi?

.... plus musim prehodnotit moj negativny nazor na rysavych muzov :hi:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou