Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo práve čítate?

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod Haleth » Uto 13.03.2018 12:27

Tak knihy naozaj nečítaj :heh: Ja práve preto milujem tie knihy, pretože zabije najväčších klaďasov :lol: A teda mne sa zdali práveže veľmi dobre napísané, ľahko, zrozumiteľne, chytľavo :heh:
Offtopic: edit: Ja to neznášam :hi: Doteraz mám depresie zo svojho Zaklínača. Nezohnala som pokračovania z mojej série. A celého Tolkiena som vymenila, keď ho vydali v peknej sérii :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod clupko » Uto 13.03.2018 12:49

Haleth píše:A teda mňa sa zdali práveže veľmi dobre napísané, ľahko, zrozumiteľne, chytľavo :heh:

suhlasim, ze chytlavo, ale nenazvala by som jeho styl pisania ako "lahky" :heh: praveze tam casto boli velmi dlhe vety a stare vyrazy. nebolo to pre mna nieco, co by som si mohla precitat pol hodinku pred spanim po tazkom dni na zrelaxovanie, uplne unavena
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Uto 13.03.2018 13:18

ach, no super, no skusim tu prvu a uvidim co, prinajhorsom prestat mozem kedykolvek :lol: ja som skor na cukrikove knihy, ale zmena je zivot. ked som dokazala mengeleho dievca docitat, tak hadam zvladnem
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Ned 20.05.2018 18:03

Som prave docitala Wheel of Time a teda uff. Neverim ze este niekedy narazim na epickejsie fantasy.
Okrem Game of Thrones samozrejme, ale tam prestavam verit ze autor stihne dopisat do konca knihy - a serial nebavi.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 08.06.2018 8:29

Dostala som od Palahniuka Make Something Up. :hi: Už dlho som nič mimo kníh o psoch nečítala, tak sa na ňu teším.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 08.06.2018 9:41

ja som sa kooonecne dostala ku knihe, uz na mna dlho cakala na policke. vynimocne nie beletria,ale trochu psychologie :smile: velmi dobre sa to zatial cita.

Najděte si svého marťana
... co jste vždycky chtěli vědět o psychologii, ale ve škole vám to neřekli...
https://www.martinus.sk/?uItem=178871&g ... kYQAvD_BwE
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou