Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Vitamíny, tabletky

Pravidlá inzercie pre Predám
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Vitamíny, tabletky

Poslaťod martinkaaa4 » Uto 31.07.2018 15:14

Predám sirup pre zvieratá VET-P-IM. Veterinárny prípravok na posilnenie imunitného systému a vitality zvierat s Imunoglukanom. Je vhodný na ochranu pred infekciami. Odporúča sa užívať aj pri zvýšenej fyzickej záťaži, stresových vplyvoch a celkovej únave organizmu, odporúča sa na zvýšenie ochrany zvierat voči bakteriálnym, vírusovým, mykotickým a parazitárnym chorobám. Napomáha normalizovať zníženú obranyschopnosť pri opakovanom podávaní antibiotík, má podporný účinok pri terapii onkologických ochorení, posilňuje vitalitu u starších zvierat , urýchľuje dobu liečenia, skracuje a zmierňuje priebeh ochorenia. Použitie sirupu Plerasan V je vhodné aj pri prevencii chorôb po odstavení zvierat, pri rekonvalescencii a pre zlepšenie ich celkovej telesnej kondície. EXP: 12-2020. Cena 10e

Predám tabletky Previcox 57 mg. Tabletky sú vhodné na zmiernenie bolesti a zápalu spojeného s osteoartritídou u psov. Na zmiernenie bolesti pooperačných stavov a zápalu spojeného s operáciou mäkkých tkanív, ortopedickou a dentálnou operáciou u psov. EXP: 09-2020. 10 tabliet v balení – Cena 10€.

Predám probiotiká Synbiotic D-C pre rýchlu úpravu tráviaceho aparátu. Sú vhodné pre všetky druhy malých zvierat. EXP: 08-19. 10 tabliet - Cena 5€.

Pri kúpe všetkých 3 produktov – cena 20€.


V prípade záujmu ma môžete kontaktovať tu alebo na email vargova.mar@gmail.com
Prílohy
38072356_10213998603977080_6246359904248922112_n.jpg
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1198

Barfer.sk

Späť na Predám