Switch to full style
Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá fóra

Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.
Odoslať odpoveď

Predám knihy

Uto 30.01.2018 12:06

Predám rôzne knihy o psoch, mačkách a jedna o koňoch. Ceny v prílohe spolu s obrázkami kníh. Poštovné podľa váhy. Môžem poslať aj cez Zásielkovňu, vtedy poštovné 1,80 pri platbe na účet a 2,60 na dobierku. Inak ceny sú "vstupné" :lol: t.j. dohoda možná. V rámci Bratislavy alebo Malaciek +- okolie, doveziem zdarma vo večerných hodinách. Väčšina kníh je v perfektnom stave, tie staršie vydania sú mierne okraje vyblednuté od slnka. Ak chcete ako darček, napíšte mi či je tá ktorá bezchybná, detailne ju pozriem. Mail: belmia@gmail.com
Prílohy
knihypredaj01.jpg
Odoslať odpoveď