Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

vitamin pasta calo pet

Pravidlá inzercie pre Predám
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

vitamin pasta calo pet

Poslaťod misha.421 » Pia 20.01.2017 10:57

Ak by mal niekto zaujem mam na predaj Calo pet gel -Calo-Pet gel obsahuje nenasycené mastné kyseliny, vitaminy, minerální látky a taurin. (důležitá součást diety koček). Taurin je nezbytný pro normální funkci oční sítnice a srdeční svaloviny koček. Přípravek je doporučován v období rekonvalescence po prodělaném nemoci nebo operaci, v případě vyčerpání nebo jako kompenzace nedostatku vitaminu a minerálních látek způsobených nevhodným krmivem.Může poskytovat zvířatům díky své chutnosti zdroj energie v období nechutenství nebo nedostatečného příjmu potravy.

Na internete cena okolo 11 az 13,70€ plus postovne ...ponukam 9€ pri odbere viac kusov sa vieme dohodnut na lepsiej cene :lol:

:aplause: :aplause: :aplause:
Prílohy
calopet.jpg
calopet.jpg (47.03 KiB) Zobrazené 258 krát
misha.421
Snoopy
 
Príspevky: 122

Barfer.sk

Späť na Predám