Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Predám veci psačie i nepsačie: fitlopty, postroje, knižky...

Pravidlá inzercie pre Predám
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.

Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám

Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Predám veci psačie i nepsačie: fitlopty, postroje, knižky...

Poslaťod majjuna25 » Ned 04.09.2016 19:24

Ahojte :ahoj:

Upratovala som :hi: a vyčlenila som už nepoužívané, nepotrebné veci pre psíky a nejaké knižky.
Zišlo by sa niečo z toho niekomu :smile: ?
Preferujem osobné prevzatie v Bratislave-Petržalke. Dogforákom som ochotná aj poslať poštou :smile:

Kontakt mimo dogfora: maja.jel@gmail.com. Ak by vás zaujímali detaily, píšte, skúsim odpovedať :smile:

REZERVOVANA 1. Fitlopta Egg Ball - Maxafe - priemer 65cm, dvojplášťová - po prípadnom prepichnutí nepraskne, ale pomaly vyfučí. Používaná, ale nepoškodená :) CENA: 13€ (pôvodná cena: 26€)

REZERVOVANA pre Vikki i 2. Fitlopta Egg Ball - Maxafe - priemer 55cm, dvojplášťová - po prípadnom prepichnutí nepraskne, ale pomaly vyfučí. Používaná, nepoškodená :) CENA: 10€ (pôvodná cena: 23€)

REZERVOVANE - 3. modré vodítko "couračka" - šírka 2,5cm, dĺžka i s rúčkou a karabínkou cca 62cm. Dĺžka karabínky 8cm. Pohodlná rúčka podšitá. Nepoužívané, výborný stav. Cena: 2€

4. polosťahovací béžový obojok Trixie s retiazkou: kedysi chvíľu používaný, veľmi dobrý stav. Obvod cca 43 - 60cm. Cena: 1€

5. nožničky na pazúry s bezpečnostným uzáverom: nepoužívané, výborný stav, nepoužívané. Cena: 3€

6. Kefky na čistenie zubov s násadkou na prst: nepoužívané, originál balenie. Cena: 0,30€.

7. Postroj červený s obrázkami: na stredne veľkého psa (kupovala som pre australáka). Prevlieka sa cez laby a zapína sa hore na chrbte. Použitý párkrát (narýchlo kupovaný kvôli jednému vyšetreniu), výborný stav. Šírka popruhu: cca 2,5cm.
Cena: 7€.

REZERVOVANE 8. Postroj fialový Trixie pre malé psíky - kupovaný šteniatku, ale bol mu malý, neodhadla som veľkosť :lol: Nový, nepoužitý. Prevlieka sa cez hlavu, labku a zapína sa hore na chrbte. Šírka popruhu cca 1cm. Obvod cca 23-34cm, obvod hrudníka cca 29-45cm.
Cena: 3€.

9. Michael Mettler: OSMÁCI DEGU, Beta-Dobrovský, 2008, 72strán - stav veľmi dobrý, obálka vpredu mierne obliata, cena 2€

10. Nataša Velenská: HLODAVCI, Vyd.a Nakl. Robimaus, Praha 2007, 167 strán. Stav výborný. cena: 6€

11. Jan Findejs a kol.: Česká národní plemena psů, Nakladatelství PLOT, Praha 1998, výborný stav, 185 strán. Cena: 3€

12. David Alderton: POZNÁVAME OKOM: PSY. Obrazový sprievodca po viac ako 300 plemenách psov z celého sveta. Vydavateľstvo Osveta, 1993. Prastará kniha z môjho detstva :lol: ale bez výrazných známok poškodenia. Cena: 3€.
Prílohy
65 lopta.JPG
55 lopta.JPG
P4280017.JPG
P8310054.JPG
P4280015-ok.JPG
Naposledy upravil majjuna25 dňa Pon 05.09.2016 12:57, celkovo upravené 3
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Predám veci psačie i nepsačie: fitlopty, postroje, knižk

Poslaťod Vikiki22 » Ned 04.09.2016 19:36

Tú 55 cm fitloptu by som aj brala... Ale ako s dopravou? :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Ned 04.09.2016 19:44

Vikiki22 píše:Tú 55 cm fitloptu by som aj brala... Ale ako s dopravou? :ach:

v blízkej dobe sa vaším smerom nechystám, tak poštou? Len sa ti to predraží o to poštovné :ua:
Offtopic: Pre Freyu alebo Elišku? Eliške by veľkostne mohla byť :yes: ale pre Freyu bude malá, si myslím (pre Ruby malá)
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Ned 04.09.2016 21:43

Offtopic: Najradšej by som obom využila. Však hádam na tom niečo vymyslím aj Freyi. Alebo tá väčšia by bola veľká pre Elišku? Moja predstavivosť o veľkostiach je trochu... No. :lol:

:pac: Však 17.09. ideme na MKDT do BA. Tak to by sa dalo niekde vyzdvihnúť? :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Ned 04.09.2016 21:46

Dalo dalo, to sa určite dohodneme :yes: Len na väčšiu už mám predbežne dohodnutú záujemkyňu... :ua: Prípadne: dáme stretko a donesiem ti ukázať nafúknutú tú menšiu a uvidíš, či áno alebo nie :smile: ?
Inak na začiatku som na tej menšej s Ruby cvičila,a le jej sa rozplešťujú laby zadné, tak jej furt padali (ale to som ešte nevedela cvičiť, možno teraz, keď viem, čo na tej lopte robiť, by už bola OK, skrz chrbticu neskúšam,a by sa mi z toho radšej nestrepala).
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Ned 04.09.2016 21:49

No, predpokladám, že Ruby je o niečo viac menšia ako Freya. :heh: Ale nie, zoberiem teda tú menšiu aspoň pre Elišku, ona to už potrebuje viac. :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Ned 04.09.2016 22:22

Dobre VIki :yes: Menšia je tvoja. Napíšem ti potom pred dogtrekom a dohodneme sa, kde sa stretneme :smile:
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Millie » Ned 29.01.2017 18:14

:lol: Ak je to este aktualne, ja by som si poprosila Trixacky obojok a kliestiky na nechtiky.
http://www.blondie.wbs.cz/
Remeber that love is eternal hope.
Once while out to eat, a child saw Lola in her cape and said "Look Mommy a racing dog!"
Millie
Junior
Obrázok užívateľa

Späť na Predám