Stránka 1 z 1

DARUJEM mrežu do auta

PoslaťNapísal: Ned 03.12.2017 21:29
od majjuna25
Ahojte,

darujem mrežu do kufra auta. Mreža má 4,5 roka, bola používaná, z toho posledný rok a pol jej dal trošku zabrať mlaďoch australák :lol: Nie je ako nová, je dosť opotrebená, ale rozhodne ešte poslúži všetkým normálnym psom, ktorí nemajú potrebu dostať sa cez ňu/ponad ňu :yes:
Môj krpatý rád prelieza a pri svojich mrežolezeckých výpravách poničil pár "čudlíkov" , pomocou ktorých sa vodorovné mriežky pripevňujú na zvislé mriežky. Napriek tomu sa mreža bez problémov použiť dá. Konkrétne ako vidno na foto, tých nepoškodených "čudlíkov" je ešte 7, jeden je zlomený. Ostatné sú buď stratené alebo boli vyhodené :lol:

Offtopic: Mreža vie držať veľmi pevne, ak je pes normálny. Díky krpatému som bola nútená mrežu pripevniť viac, konkrétne elektrikárskymi páskami - a odolala, fungovali sme tak asi polroka bez preliezania. Ale nakoniec som investovala do inej mreže a túto je mi ľúto vyhodiť, ak by niekomu ešte vedela poslúžiť.

Kupovaná bola na zoohite: http://www.zoohit.sk/shop/psi/prepravky ... uta/334613 - tu nájdete i rozmery a ďalšie foto.

Odber je možný v Bratislave - Petržalke, ideálne do Vianoc :smile: Neposielam.´VIem odviezť i mimo Petržku, ale vzhľadom k predvianočným zhonom neviem, či/kedy stíham, ale ak by niekto chcel, vedeli by sme sa dohodnúť.

Ešte ma napadlo, ak by niekto vedel o útulku, dočaskárovi a pod., kto by takú mrežu využil, kľudne mu na mňa dajte kontakt a nech sa ozve.

kontakt ideálne tu alebo SS, príp. mail: maja.jel@gmail.com

FOTO:

Re: DARUJEM mrežu do auta

PoslaťNapísal: Ned 03.12.2017 21:35
od janajka
Chcem juu. Pisem

Re: DARUJEM mrežu do auta

PoslaťNapísal: Ned 03.12.2017 21:44
od majjuna25
Supeeer, dohodnuté s janajkou :hi:
Takže asi už i možno tému zamknúť :lol: ďakujeem