Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Darujem fenku Molly

Pravidlá inzercie pre Darujem
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Darujem fenku Molly

Poslaťod Aroban25 » Sob 08.04.2017 21:17

WP_20170328_15_07_02_Pro.jpg
Molly je kríženec Zlaty retriever/xxx , ma 4 roky je veľká cca 45 cm váži 10 kg je veľmi prítulná, spoločenská, nekonfliktná , zvyknutá na psy, žije spolu s fenkou slovenského kopova vonku v koterci. Nemá rada byť dlho v koterci ale radšej behá po dvore. Potrebuje ľudskú spoločnosť a svojho pána nakoľko u nás ju mala sestra ale tá išla pracovať do zahraničia a Molly nám ostala a nemá sa jej kto venovať. Je očkovaná , čipovaná, odčervená ,nie je kastrovaná, má očkovací preukaz. Chcem jej nájsť nových majiteľov ktorý sa búdu o ňu dobre starať a venovať sa jej. Pes sa nachádza v Žiline, môj kontakt je 0904 686 040
Prílohy
WP_20170328_15_08_40_Pro.jpg
Aroban25
Okoloidúci
 
Príspevky: 0

Barfer.sk

Späť na Darujem