Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

kríženec teriéra hľadá domov

Pravidlá inzercie pre Darujem
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

kríženec teriéra hľadá domov

Poslaťod sarach » Sob 31.12.2016 14:48

Psík sa našiel za obcou Veľká Dolina, okr. NR ešte v júny. Odvtedy je u nás, a hľadám mu nový domov. Nebol zanedbaný, možno len ušiel, no nikto sa zatiaľ k nemu neprihlásil. Zatiaľ dostal meno Bobi (Bobo, Bobino). Čipovaný nieje, je zaočkovaný, odčervený a pravidelne odblšovaný. Veľkosť do pol lýtok. Je to ešte mladý psík, mix teriéra. Na vodítko nebol naučeny, ťahá. Keď je navoľno, je to riadny bežec. Preto potrebuje pohyb. Nuda s ním nebude. Vie vyhľadať zver, takže možno aj ako spoločník k poľovníkovi. Určite nemôže byť niekde zatvorený, lebo bude nariekať. Oplotený dvor je ideál pre neho. Na psy zvyknutý, na mačky tiež, len ich trochu ponaháňa, ale neublíži im. Iné zvieratá neviem. V prípade vážneho záujmu ho doveziem kamkoľvek v rámci SR. Ak vie niekto poradiť kam ho ešte uverejniť, budem veľmi rada.
Info: petronela.boborova@gmail.com
Prílohy
IMG_6890.jpg
IMG_6883.jpg
IMG_6893.jpg
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: Galanta (a okolie)

Barfer.sk

Späť na Darujem