Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

4 mesačný NO (možno x) Marley

Pravidlá inzercie pre Darujem
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

4 mesačný NO (možno x) Marley

Poslaťod wewerca » Ned 23.10.2016 13:07

Marley je 4mesačný x NO, vzrastom po kolená (zatiaľ) s kvalitami nemeckého ovčiaka. Momentálne je v DO, kde sa učí hyg. návykom a chodí pekne na vodítku. ... ešte jedno veľké plus, keď je človek zaneprázdnený, neotravuje, ale lahne si blízko a spí alebo sa hrá.
Je to veľký maznák, vďačný za každé pohladenie , so psíkmi si vychádza i keď nazačiatku pošteká ale to sa postupne odučí (s mačkami sa ešte neskúšalo)
Narodil sa v množiarni, kde mal byť predaný ako "čistokrvný" NO, ale geneticky to nevyšlo a zostal zatial menšieho vzrastu...pôvodní "majitelia" ho bili a následne bol vyhodený na ulicu, kde ho držali nažive zamestnanci z reštiky čo mu dávali zvyšky...
Hľadáme mu milujúci domov, bude skvelý parťák..momentálne je v DO v Brne a na víkendy v Bratislave, prípadne pomôžem s prepravou do Trenčína.. kontakt ss, mail juzekova.v@gmail.com
Prílohy
FB_IMG_1477087303223.jpg
wewerca
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Barfer.sk

Re: 4 mesačný NO (možno x) Marley

Poslaťod wewerca » Uto 22.11.2016 17:28

Adoptovaný :lock:
wewerca
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Späť na Darujem