1r mix Jerry hlada domov

Pravidlá inzercie pre Darujem
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.

Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám

Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

1r mix Jerry hlada domov

Poslaťod J & D » Ned 08.12.2019 14:57

Jerry (Gepetto) z OZ zatulane psiky Sala je u mna v docasnej opatere v Bratislave a hlada si trvaly domov. Ma cca 11kg, 38cm a je vhodny k dalsim psom aj detom. Je velmi energicky a ma silny lovecky pud. Preskakuje ploty.

Kontakt na mna jankavasickova@gmail.com alebo cez Zatulane psiky sala.

Dalsie foto na fb https://www.facebook.com/pg/Zat%C3%BAlan%C3%A9-Ps%C3%ADky-%C5%A0a%C4%BEa-147849528595852/photos/?tab=album&album_id=3216516905062417
Prílohy
JERRY.jpg
J & D
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: 1r mix Jerry hlada domov

Poslaťod moschino » Ned 08.12.2019 16:53

Dnes mi Anka s Kamilou hovorili, ze mas docasku ani som nevedela. Drzim palce, nech si najde domov, je krasny! :aaa:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Re: 1r mix Jerry hlada domov

Poslaťod vavrena » Ned 08.12.2019 19:33

Aj u nas bol v Galante. Raz som ho nahanala autom, ked zdrhol z karanteny a behal po meste :pac: . Taky pekny mlady pes a nevie najst domov :ua: ...
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Späť na Darujem