Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

dve tibetske dogy s PP hladaju novy domov

Pravidlá inzercie pre Darujem
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.

Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám

Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

dve tibetske dogy s PP hladaju novy domov

Poslaťod clupko » Pia 27.09.2019 8:09

zdielam prosbu o pomoc s hladanim noveho domova 2 tibetskym dogam s PP. v pripade zaujmu posuniem kontakt, zatial ked tak piste mne na vteplicka@gmail.com

Dobrý deň, píšem Vám s veľmi ťažkým srdcom, ale už neviem na koho sa obrátiť, mám párik TD sú s papiermi a hľadám im nový domov, domov im neúspešne hľadám už dlhšie, ale nenašla som zatiaľ nikoho kto by bol vhodný majiteľ pre moje TD, domov im hľadám už dlhšie, v podstate som im už aj prestala hľadať, lebo sa mi situácia trochu zlepšila, ale teraz je to dosť súrne, psíkovia musia byť na jednej záhrade, kde ku nim síce chodím dvakrát denne, lebo viac sa mi nedá, myslela som si že to zvládnem, len momentálna situácia je taká že som tehotná a na rizikovom som a ku psíkom sa mi nedá tak často chodiť, priateľ pracuje mimo Slovenska a ja som na nich sama a v tomto stave sa im budem vedieť ešte menej venovať a to nepíšem keď príde a svet dieťa, preto som nútená im nájsť nový domov, psík má 4 a pol roka a fenka rok a pol. Za určitých podmienok ich darujem a to takých, že chcem byť v kontakte s novými majiteľmi a rada by som ich išla niekedy pozrieť, samozrejme všetko jedine na zmluve a že keby ich nechceli tak ich nepošlú ďalej. Psík je dominantnejší, na ulici ide po druhých psoch ale stalo sa mi, že utiekol a boli na ulici psi a nič im nespravil, pokiaľ druhý pes neskočí doňho tak nespraví nič, fenka je skôr taká bojazlivá, ona si musí získať dôveru k človeku, chodím väčšinou sama s nimi na prechádzky a zvládam ich zatiaľ, len už budem musieť aj tie obmedziť kvôli tehotenstvu, najradšej by som ich dala spolu ale to bude asi ťažké im nájsť domov tak aby zostali spolu. Ak by ste mi vedeli pomôcť budem rada, ďakujem

obrazok1.jpg

obrazok2.jpg
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Späť na Darujem