Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Stráženie psov počas celého roka :)

Pravidlá inzercie pre Ponúkam
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.

Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám

Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Stráženie psov počas celého roka :)

Poslaťod Connie » Pon 06.06.2016 17:07

Keďže stará téma je totálne neaktuálna, tak zakladám novú (a starú poprosím zamknúť/zmazať)

Ponúkam stráženie psov (prípadne aj inej zveri). :smile:
Nachádzame sa v Maduniciach - okres Hlohovec, kde máme 1km od domu Váh, 2,5 km jazerá a o kúsok ďalej ďalšie jazerá. Je tu kopec lúk a miest, kde sa dajú psíky vybehať. A je dostupná aj naša celá 20á záhrada.
Psíčatá môžu byť vonku aj vnútri. Spoločnosť im budú robiť moje tri baby, ktoré nemajú problém s inými psami.
V prípade záujmu môžem psa so sebou zobrať na výlet do školy :ha: Inak som so psami prakticky celý deň.
Kŕmenie BARFom nie je problém, môžem aj sama zabezpečiť mäso.
Veľké psy, háravé sučky, týrané či bojazlivé psy, psychopati, žiarlivky a podobné prípady postrážim tiež, mám s nimi skúsenosti a viem v prípade potreby psov oddeliť.
Psa môžem kedykoľvek vyzdvihnúť v Pezinku a potom ho doviezť späť.

Ak by mal náhodou niekto záujem, tak ma kontaktujte cez SS, na FB, mailom na borderconnie@gmail.com či na tel.čísle 0917 784 129 (dopredu varujem, že dovolať sa mi občas býva umenie, preto by bolo lepšie využiť ostatné možnosti, či napísať správu)
Prílohy
13413686_1549944608633802_4844424421065764763_n.jpg
13321838_1549943975300532_4324256256928024091_n.jpg
13413569_1549943725300557_7841625366934511215_n.jpg
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Späť na Ponúkam