Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Strazenie psikov u merri :)

Pravidlá inzercie pre Ponúkam
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.

Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám

Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Strazenie psikov u merri :)

Poslaťod merri » Str 15.07.2015 17:33

Ponukam svoje dogsittingove sluzby pre vsetky pohodove psiky v rodinnom prostredi. :smile:
Psici su u nas ubytovani v utulnych vnutornych priestoroch, zateplenych a vykurovanych. Pocas dna maju k dispozicii veelku zahradu s bazenikom, nonstop ludsku aj psiu spolocnost a najma kopec pozornosti a zabavy. Ziadne koterce, ziadna nuda, ziaden stres. :smile:
Podla zelania majitela viem zabezpecit krmenie BARFom (surovou stravou) alebo prinesenym krmivom. Ak treba, psika pridem vyzdvihnut a/alebo ho priveziem spat domov (v PK, BA, SC a okoli). Samozrejmostou je fotoreport a priebezne informovanie ako sa psik u nas ma.
Vsetko rada prisposobim konkretnej predstave majitela a nie je problem prist vopred na navstevu.

Vitani su vsetci psici, ktori sa znasaju s inymi psami, su zdravi, osetreni proti vonkajsim a vnutornym parazitom.

Na cene sa dohodneme v zavislosti od velkosti psika, dlzky ubytovania, stravy a pripadnych specialnych poziadaviek (a bude rozhodne prijatelnejsia nez bezna cena vacsiny psich hotelov :no: ).

Blizsie info rada poskytnem cez SS, mailom x.merri.x@gmail.com, na telefone 0944916231 alebo ma mozte kontaktovat cez FB: https://www.facebook.com/marianna.janickova.9?fref=ts

Coskoro pribudnu aj fotky priestorov, ktore momentalne prechadzaju poslednymi upravami (zaciatkom augusta uz bude vsetko ready).

Ja aj moja svorka sa uz tesime! :ahoj:
Naposledy upravil merri dňa Str 15.07.2015 22:22, celkovo upravené 1
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Strazenie psikov u merri :)

Poslaťod weron » Str 15.07.2015 19:04

som posledne dni na teba myslela ze ako sa ti dari s tymto "projektom" :smile:
:aplause: :aplause: :aplause: super, velmi drzim palce, a mozno aj niekedy bude treba veru vyuzit sluzby :angel:
chystas aj web,fb funpage ci nieco podobne ?
som zvedava na fotky :aplause:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod merri » Str 15.07.2015 19:21

Noo, tento rok budem fungovat len v takom "skusobnom rezime", tj. neofic a s mensou kapacitou, nakolko byrokracia mi to neskutocne zbrzdila, takisto to, ze susedia zacali riesit hluposti, takze sa trochu pomenili plany a je to nakoniec inak, ako malo povodne byt. Takze sa spravili prve priestory pre 2-3 psikov uz na toto leto, a definitivny "projekt" sa bude priebezne doriesovat do buducej sezony. Nevzdavam sa! :lol: No a preto zatial nie je reklama, spusteny web ani fb, iba takyto df oznam pre znamych. (Co ma ale velmi tesi, ze uz mam prvych "zakaznikov" aj napriek tomu, ze som to este ani nezverejnila, tak dufam ze to pojde.. :hi: )

A dakujeem. :yes:

Inak akurat je u nas jeden z prvych "testovacov" Silvuchin Badynko, a jeho hodnotenie zatial dufam pozitivne. :heh: (Inak to je pan pes toto, perfektny. :pusa: )
Prílohy
11748851_918018368263010_1244637228_n.jpg
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hruska » Str 15.07.2015 19:28

uvidime jak budu moje prisery zvladat haranie, aby som imana neposlala na prazdniny :joint:
lebo tebe ako jednemu z mala ludi by som psa zverila :yes:
hruska
Multišampión

Poslaťod merri » Str 15.07.2015 20:21

Jeej, hrus, to si velmi velmi cenim. :) Imanek bude u nas kedykolvek vitany. :)
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod calwen » Str 15.07.2015 21:40

Ja som zvedava ako sa budes tvarit v auguste na Mardiaka :joint:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod merri » Str 15.07.2015 22:19

No to som zvedava aj ja. :heh: Ale tak mala som tu v docaskach uz ine hoviadka vychovou nedotknute, Mardi bude uuplne vpoho.
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pon 20.07.2015 8:50

Badik si veľmi pochvaloval. Prv som chcela poslať niru, ale sa mi rozharala, ze nebudem ti komplikovať, ale som rada ze bol badik. On potrebuje akrabkanie a vylihovanie na travicke.... Ja som veľmi spokojna taktiež, občas pozdrav od psika dosiel... :)
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Pon 20.07.2015 9:34

Trufla by si si na dvoch totalne absolutne povahovo chybných akožeratlíkov?
Mama zhana/la ubytko kvoli možnej dovolenke. Ja pri mojich dvoch a dieťati sa odmietam naťahovať aj s nimi. Hlavne by som ich rada popučila, preto. :ha: Uvrčaní, kúsaví oštiavači. Ako... ide si s nimi poradiť bez ujmy. Ale je to s nimi oštara. Medzi psami ale vicemene bez problemov.
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod merri » Pon 20.07.2015 10:03

Badika som si strasne moc oblubila, normalne mi tu aj chybat bude. :) Taky dobrak zlaty mojkaci bezproblemovy sa casto nevidi.

Offca, pre mna prvorade to vychadzanie so psami, ostatne uz sa da v poho prisposobit. Ak su v tomto ok a bude vyhovovat termin, tak si kludne trufam. :)
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sabča » Pon 27.07.2015 21:58

Tak, prave som si po 5 dennom pobyte u Merri domov dovliekla veeeelmi unavenu borderku, ktora okamzite odkvecla :heh: :jop:
Odporucam vsetkymi desiatimi, pravidelny prisun infosiek a kopec fotiek bol samozrejmostou :poklona: a celkovo som bola velmi spokojna a peso tiez!

Dakujeme :pusa:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod merri » Pon 27.07.2015 22:29

7 dnovom! :lol: Avahi je milasik najvacsi, bola radost takeho sikovneho skvele vychovaneho mojkacieho psika strazit. :pusa: Som rada, ze sa mu pacilo.
Az mi bude chybat, ze ziadna z mojich nie je az taka vtirka, to ja veelmi rada.. :hi:

11798529_924101860987994_1644491909_n.jpg

A zatial aspon tato ilustracna, ze ako hotelova "izbicka" vyzera. Este nie dokoncene. :smile:
11774706_923966527668194_585682830_n.jpg
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Cory » Štv 13.08.2015 21:58

Moje psíky už párkrát u Merri boli (raz aj Merri u mňa :smile: ). Boli max. spokojní :jop: Ani sa im odtiaľ dáko nechcelo dom a vraj môj neaportovací lenivý Cory aj frisbee nosil :oo: Už sa tešia na september :angel: Vrelo odporúčam :yes: Cena bezkonkurenčná :money:
Neriešte, nechápte. Akceptujte ;)
Cory
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod merri » Pia 14.08.2015 13:29

Tak Jessica a Cory su tu uz skoro ako doma. :pusa: Uz sa na nich znovu tesime. :ahoj: A som velmi rada, ze su oni aj ty spokojni. :hi:
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod calwen » Ned 30.08.2015 21:56

Co moze byt lepsou recenziou na psi all inclusive hotel nez pes, ktory si nevsimne navrativsich majitelov :haha: :haha:
Mardi si uzil pardnove prazdniny u Merri a nemam kriveho slova. Pravidelne reporty s foteckami vysmiateho psika, ako spi v posteli, ako sa klbci s babami, ako vyziera ovocie na zahrade alebo ako sa santi vo vode :jop: Som velmi spokojna a viem, ze u Merri mozem nechat moje psy s kludnym svedomim a vratia sa mi stade vysmiati a spokojni, ani nebudu chciet ist domov :heh:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Ponúkam