Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Podnájom v Bratislave

Pravidlá inzercie pre Ponúkam
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Podnájom v Bratislave

Poslaťod Sunny » Štv 14.08.2014 8:05

Ponúkam na prenájom menšiu, samostatnú, nepriechodnú izbu v rodinnom domčeku v Bratislave - Podunajských Biskupiciach. V izbe bude základné vybavenie (skrinka, postel, nejaké poličky). Izbička je podkrovná, krásne obložená drevom, na zemi plávačka.
Domček je komplet vybavený - chladnička s mrazákom, pračka, veľký vstavaný šatník, kuchyňa s el. sporákom, rúrou aj umývačkou riadu, podlahové kúrenie + kachle na drevo. K dispozícii bude aj dvor s vonkajším grilom a terasa. Možnosť pripojenia satelitnej TV (obyč na anténu je súčasťou zariadenia domčeka) a netu - podľa dohody, nie je súčasťou nájmu.
Lokalita je to tichá, kľudná, v záhradkárskej oblasti, ale v okolí je už viacero trvale obývaných domov. Príjazdová cesta sa zamyká. Možnosť parkovania, v dosahu MHD, SAD aj vlak. V blízkosti jazerá na Košariskách a v Rovinke, hrádza, Dunaj...
Voľné od konca augusta. Teoreticky možnosť aj so psom, podľa dohody, keďže tam budem mať "pár" vlastných.
Cena - 120€ nájomné + 50€ záloha na energie (elektrina, voda). Pri vyúčtovaní sa preplatok/nedoplatok budú deliť na polovicu.
Kontakt: 0904 689 626, sunny.majka@gmail.com

Fotky doplním neskôr :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8094
Bydlisko: Bratislava

Barfer.sk

Re: Podnájom v Bratislave

Poslaťod danissimo » Str 14.01.2015 9:14

Od 15.2.2015 dám do prenájmu menší 2-izbový byt (novostavba) v Novej Dedinke (okres Senec).Byt sa nachádza na 2 poschodí (výťah).Obec má výbornú občiansku vybavenosť.TREBA VIDIEŤ!Viac informácií poskytnem telefonicky na 0907185023.Cena 300eur vrátane energií.
danissimo
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 596
Bydlisko: Okres Senec

Späť na Ponúkam