Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Ponúkam na krytie 2 psov SHIH-TZU

Pravidlá inzercie pre Ponúkam
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Ponúkam na krytie 2 psov SHIH-TZU

Poslaťod Bea zo Žiliny » Sob 07.12.2013 20:36

Ponúkam na krytie dvoch psov plemena SHIH-TZU. Prvý pes je import z Poľska, je onedlho 6 ročný psík, veselej a temperamentnej povahy, faby tricolor, jeho meno je SOLARIS AVIS MAGIC MOMENT, je to Junior šampión Slovenska, Šampión Slovenska, Šampión Poľska, Grand šampión Slovenska, Multišampión, mnohokrát získal CAC, r.CAC, BOB, CACIB, r.CACIB, BIS... Druhý pes je import z Ruska po kvalitných rodičoch (otec je z Austrálie), je to dvojročný psík, spoločenský, veľmi priateľský typ, je čiernej farby, jeho meno je CHESVET LINE IMAGE BLACK PEARLS a jeho získané tituly doposiaľ sú: Junior šampión Slovenska a Klubový junior šampión Slovenska, veľakrát získal CAJC, CAC, r.CAC, BOB, BIG IV... Viac o spomínaných psoch a foto z nich nájdete na našej web stránke www.shih-tzu-ztibetskejrise.com Kontakt: 0915954641, e-mail: Shihtzu@azet.sk
Bea zo Žiliny
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: ŽILINA

Barfer.sk

Späť na Ponúkam