Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Výroba agility skočiek

Pravidlá inzercie pre Ponúkam
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.

Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám

Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Re: Výroba agility skočiek

Poslaťod Haleth » Pia 19.07.2013 8:05

connie to som veľmi rada! S akýmikoľvek zistenými nedostatkami sa mi prosím ozvi :smile:
Akami ja som ich niekoľko dní nechávala vonku na slnku, ale nie nonstop. Skúšala si sa opýtať napr. na FB na stránke Klub agility ČR? Tam je strašne veľa ľudí, mnohí majú tieto skočky :smile: Na druhej strane asi žiadne skočky by neprežili dlho nonstop vonku, či už drevené, hliníkové alebo kovové...
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Akami » Pia 19.07.2013 10:46

Dík za typ, spýtam sa aj tam. Zaujíma ma čo najviac názorov. Pre mňa nemá zmysel niečo, čo by sa skutočne rozpadlo v priebehu 2 či 3 rokov. Ani niečo, čo musím v jednom kuse niekam odkladať, pretože vlastne ani nemám kde a skutočne si nemienim nasťahovať skočky do obývačky. Dobre ošetrené drevo vydrží roky, doslova (príkladom môžu byť napríklad aj drevené ploty a zábradlia). Samozrejme že nič nie je naveky, ale chcem, aby mali skočky nejakú životnosť a odolnosť dlhodobejšie.
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Pia 19.07.2013 16:30

Plast sa síce nedá ošetriť (asi), ale nepomohla by dáka Syntetika?
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Sob 14.12.2013 16:14

"Dizajn" largových skočiek sa trochu pomenil a prispôsobil sa dopytu a väčšine.
Primárne budú všetky ďalšie skočky vo veľkosti large vyrábané v tomto tvare. Samozrejme možnosť iného tvaru na požiadanie zostáva.
Taktiež pri rozširovaní skočkových zásob sa bez problémov dajú spraviť tie pôvodné, aby ladili :lol:
Medium a small zostávajú tak, ako boli.
Obrázok
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Ned 23.03.2014 7:20

Bohužiaľ, prichádzam so zlou správou. Zanedlho sa budem asi sťahovať, v Nitre už nebudem naďalej bývať, čiže s najväčšou pravdepodobnosťou nebudem môcť už materiál nakupovať za také ceny, aké som mala k dispozícii tu. Neviem povedať kedy presne a ani o koľko sa budú ceny zvyšovať. Preto by som vám odporúčala objednávať skočky, kým sú ešte nízke ceny. Je dosť možné, že do leta/po lete sa budú meniť. Bohužiaľ, je to vec, ktorú neviem ovplyvniť. Je možné, že nájdem nejaké riešenie, ale... Istota je istota.
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Uto 17.06.2014 18:24

Jedna small skočka je "na sklade" a k mání. Možnosť okamžitého odberu v NR, budúci víkend v BA a tento víkend na pretekoch v Lazanoch aj v sobotu aj v nedeľu. Cena 10€.
Obrázok
Obrázok
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Str 06.08.2014 15:51

Prvá objednávka skočiek s priemerom trubiek 32 úspešne odovzdaná. Tieto skočky (po farebnom rozlíšení) spĺňajú pravidlá ASKA. Cena 25€/ks.
Obrázok
A pre porovnanie - skočka o priemere 2O a 32.
Obrázok

13.8. odchádzam do NR, pôjdem nakúpiť materiál. Ak má niekto záujem o skočky, treba ma okamžite kontaktovať. Ďalší možný termín je neznámy.
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Str 19.08.2015 18:34

Budúci týždeň idem po materiál, ak má niekto záujem, urýchlene ma kontaktujte :lol:
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Ponúkam