Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Výroba agility skočiek

Pravidlá inzercie pre Ponúkam
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.

Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám

Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Re: Výroba agility skočiek

Poslaťod Haleth » Str 03.04.2013 23:09

Toto nie je pri tomto type skočky možné. Keby bolo, už dávno ich také robím
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Slausa » Pia 05.04.2013 16:13

škoda. :ach: :ach:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Sob 06.04.2013 13:16

Dala by sa tam dať iba jedna zvislá trubka, ktorá je tým pádom iba zbytočná a predražila by sa tým celá skočka.
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lea a Stew » Sob 06.04.2013 13:46

Ako tak nad tym rozmyslam tak budem potrebovat take tie klasicke velke, lebo keby ten silken sa podaril tak bude large :lol: myslime na buducnost :smile:
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod janas » Sob 06.04.2013 18:14

Ja som niekde videla také podobné skočky a boli akoby vypletané bočnice (ale neručím zato). Predstavujem si ta asi tak, že sa urobia malé dierky hore, na boku a dole, hustota podľa veľkosti bočnice a prevlečie sa napr. špagát, lyko... tak, aby boli medzi nimi úzke medzery kvôli bezpečnosti psa :yes: . I keď taký šalenec ako naša Emy, by určite aj do tohto vedela vletieť a zavesiť sa :pac:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Sob 06.04.2013 23:23

Lea dobrá úvaha :lol:
janas áno, tieto skočky robí istá pani v Čechách, vypletá bočnice šnúrou na prádlo, jedna skočka u nej stojí cca 75O Kč. Ja to tak robiť nemienim z dvoch jednoduchých dôvodov:
1. Bol to asi jej nápad, nechcem jej ho brať.
2. Prevŕtať 1O dier dokáže drvivá väčšina ľudí aj sama doma a vypliesť ich šnúrou dokáže každý.

Ak nájdem spôsob, ako vyplniť bočnice, ktorý sa mi bude páčiť z praktického, finančného a aj estetického hľadiska, dám všetkým včas vedieť. Mne ide hlavne o zachovanie čo najnižšej ceny, aby boli čo najdostupnejšie pre čo najviac ľudí.
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janas » Ned 07.04.2013 21:19

Ok :smile:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pia 19.04.2013 17:00

Haleth píše:Lea dobrá úvaha :lol:
janas áno, tieto skočky robí istá pani v Čechách, vypletá bočnice šnúrou na prádlo, jedna skočka u nej stojí cca 75O Kč. Ja to tak robiť nemienim z dvoch jednoduchých dôvodov:
1. Bol to asi jej nápad, nechcem jej ho brať.
2. Prevŕtať 1O dier dokáže drvivá väčšina ľudí aj sama doma a vypliesť ich šnúrou dokáže každý.

Ak nájdem spôsob, ako vyplniť bočnice, ktorý sa mi bude páčiť z praktického, finančného a aj estetického hľadiska, dám všetkým včas vedieť. Mne ide hlavne o zachovanie čo najnižšej ceny, aby boli čo najdostupnejšie pre čo najviac ľudí.

trochu nesúhlasím. :nie: . dierky síce prevŕta každý no takéto pekné skočky je škoda kaziť. a to si ich pri troche rozumu a materiálu môžem urobiť sama
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Sob 20.04.2013 18:58

Ja nerozumiem, čo na tých skočkách kazím... Pozri, svoje dôvody som už napísala. A kľudne ti pridám ďalší: MNE sa to prepletenie šnúrou na prádlo vôbec nepáči.
A keďže máš dostatok rozumu a materiál kúpiš všade, príjemnú zábavu s výrobou skočiek :ahoj:
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Connie » Uto 14.05.2013 23:15

Môžem sa spýtať,koľko cca trvá výroba ?? Uvažujem,že by som bud. mesiac kúpila 4-5 skočiek :smile:
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Str 15.05.2013 22:55

Fú, to je veľmi individuálne, najmä teraz cez skúškové :lol: Ale nejde ani tak o výrobu ako transport, pretože ich vyrábam v NR a do BA chodím cez prednáškové ojedinele. Kde by si si ich chcela vyzdvihnúť? Ak dáš včas vedieť, dá sa to stihnúť v pomerne krátkom čase.
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Connie » Str 15.05.2013 23:00

Práve, že mne to vôbec neponáhľa. Ešte ani nie som na 100%rozhodnutá - neviem ako na tom budem s peniazmi a keď tak by som ich vzala najskôr v strede bud. mesiaca....
Bola by som fakt nadšená ak by sa dal využiť dovoz (samozrejme za preplatený benzín) :ha:
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Str 15.05.2013 23:09

Ono ak nemám vôbec čo na práci, tak sa teoreticky tých päť skočiek dá spraviť za jeden deň, ale to je fakt na mozog :lol: Na doprave sa dá v pohode dohodnúť.
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Connie » Štv 18.07.2013 23:08

včera už som skočky odskúšala a sú perfektné :jop: ...Fakt ďakujem :poklona: :smile:
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Akami » Štv 18.07.2013 23:40

Ja by som bola zvedavá na skúsenosti ľudí so skočkami z tohoto materiálu. Silno silne som uvažovala, potom mi však jeden príbuzný povedal, že podľa neho to nie je ideálna volba. On sám má skúsenosť s týmto materiálom, nakoľko pracuje s týmito trubkami stále. Vysvetlil mi, že materiál je super, ľahký, pevný, odolný, avšak má jedno špecifikum, nie je to určené na denné svetlo, tobôž na slnko. Teda ak budem skočky vyberať len ak idem trénovať a potom poctivo odkladať niekde do tmavej miestnosti, nie je problém. Avšak ak ich budem nechávať na slnku, stačí vraj zo dve letá a mám po skočkách. Teda zaujíma ma praktická skúsenosť ľudí, ktorí takéto skočky (ide mi o materiál, nie o výrobcu :no: ) majú a používajú, ako zvládajú slnko, prípadne aj mráz, sneh, zimu a všetky poveternostné vplyvy.
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ponúkam