Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Ponúkam víkendové stráženie vašich štvornohých miláčikov.

Pravidlá inzercie pre Ponúkam
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.

Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám

Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Re: Ponúkam víkendové stráženie vašich štvornohých miláčikov.

Poslaťod Silwuska » Štv 31.05.2012 10:11

Pridavam nejake nove fotecky, pre pripadnych zaujemcov o bunnysitting :lol: som konecne nafotila nasu ohradocku pre usiakov...

Obrázok

Obrázok

Moze byt meritkom spokojnosti aj spojenie "zajaci zivot"? :lol:

Obrázok

A divadielko pre navstevnikov, za jednym plotom
Obrázok

a za druhym sliepocky, ktore nieje vidno, ale verim ze ich pozorvanie je brane ako plnohodnotne straveny cas
Obrázok
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Haleth » Štv 31.05.2012 10:23

Joj, som taká zvedavá ako sa tam bude páčiť blbke! :smile:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Štv 31.05.2012 10:34

Pozri, pokial blbke staci:
- lietam jak splaseny kon hore dole, hadzte mi lopticku do nemoty, jeee pes budem ho sikanovat az dokym sa psychicky nezruti a potom sa budem bavit natom jak namna vrci a ja ho pritom preskakujem, jeee ovce budem lietat popri plote a vystekam im diery do hlavy, jeee sliepky budem hopsat popri plote a snazit sa aspon jednu jedinu si dat na veceru, no super, ide sa jest, jo som unavena podme spat....
Tak si myslim ze spokojnost bude na oboch stranach :heh: lebo teda presne takto si ju ja predstavujem :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Štv 31.05.2012 10:40

Ja nepochybujem, že sa jej tam nebude páčiť. Ide o to, či bude chcieť ísť odtiaľ preč a či si na mňa vôbec spomenie :lol: A inak ak ju asimiluješ na mačky, budem ti povďačná. Pretože ona ešte žiadnu zblízka nevidela a tie, čo behajú tu pod autami sa jej páčia priam na zjedenie by som povedala. Najlepšie by bolo, keby ste mali aj dáke mačacieho Švarcenegra, ktorý by ju vychoval. Takého mačacieho Maca :lol:
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hruska » Štv 31.05.2012 10:42

Silvus, jak si ta citam, asi fakt poslem moju na prazdniny :D
hruska
Multišampión

Poslaťod Silwuska » Štv 31.05.2012 10:50

Mačacieho Maca sice ne, lebo som nevidela este macku cerit zuby :heh: ale mame Mura, pana Mura, ktory ma uplne uprdele vsecko, ne len psov, ine macky, ludi, ale sem tam aj sam seba :lol: takze vyskusat to mozeme :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Štv 31.05.2012 10:58

Silwustok bude mať záhul, ako tak čítam. Aj blpka sa tam chystá. Aj moji brbmuláci.. Ked ešte aj Fox.. :heh:
Silvik, aj ti trochu závidím. Budeš mať veselo.
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Štv 31.05.2012 12:28

Ja sa tesim strasne :lol: je to take ine, uzivat si ine psiska ako svoje, spoznat ich :yes: a tesi sa aj chlap moj, na Blpku sa tesi, lebo dobermani su mu starsne sympaticky, na Tessnicku aj Lutaska sa tesi lebo Tesska dzuga z hlavickou a Lutasko je proste milasek, potom budeme mat Kikusku a Dolynku, dve krasne bezove dievcence, milucke, s mojimi chlapcami vo stvorke vypadaju uplne neskutocne, dve bezovky a dvaja cigani...no proste nas caka perne leeto :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Cathie » Uto 05.06.2012 8:06

Tak sem by som svoju zavislacku s pokojnou dusou dala aj ja (no dobre, mozno nie uplne pokojnou, ale dala) :lol: Vybeh na zahrade, mili ludski a psi spolocnici, zajacikovia.. myslim, ze by sa jej pacilo. :smile:
Zvycajne mam nastastie opatrovnictvo rovno v mieste domova = mama, ale keby niekedy zlyhalo, uz viem, kde sa budeme pytat :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Uto 05.06.2012 8:23

silwuska? bary teda sem nesmie, lebo je agresivny.. ale co taka cierna? zajaciky a micka budu oddelene?

edit: az teraz citam, na vikendik bobor moze.. :jupi: :jupi: ON je inak milucicky a malickym neublizuje, ale macov nema rad. :ach:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Uto 05.06.2012 8:49

:lol: Jo, to som si vsimla, ze macovia mu moc nechutia, ale stavim sa ze aj taky montiak by mu vyklofal tie jeho bakane ockaaaa :lol: :lol:
Dohodneme v pohodicke :yes:

Pridavam instruktazne video z vajkendu s Lykantropiou ... najprv nacvik toho ako ignorovat prdlu dobermanku, a na konci ukazka ako sa nasrat ked na vas skoci dobermanka ked si v klidku lezite pod stolom :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Leila Tobrok » Uto 05.06.2012 8:54

Silwuch, ja ti raz strčím Kiu, nech ti to tam trochu "okorení" :joint:
http://www.tobrok.sk
Home of breeds - Czechoslovakian wolfdog, Hovawart and Leonberger
Očakávame vrh F (CsW) - 2018
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 05.06.2012 8:56

Prosim ta, mala ta dlhonoha vec aj nejake obdobie smutku za panickou? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Uto 05.06.2012 13:15

Tak ja musím taktiež odporučiť Silwuškine služby :jop: Lykaňa sa tam mala ako v bavlnke, keď som prišla, tak po dvoch minútach vítania sa uložila pod stôl a spokojne zaspávala s chrapou na uzle. Čierni krpci je predali kúsok so svojho duševného kľudu :joint: Predpokladám, že si spomenula na mňa, že existujem až keď ma uvidela prichádzať, puchra nevďačná :heh:
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za kvalitné služby :smile:
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Str 06.06.2012 6:48

Leilus, okorenil by nam to tu 60 kilovy bulmastif, Kiuska je zlaticko, troska by si ju chlapci asi dali do laty, ale inak si Myslim ze Montycek by si ju aj oblubil mozno :yes: dokonca aj s Lykuskou sa chcel hrat sem tam, len ked ona ma veeelkeee labkyyy a najoblubenejsia jej hra je trieskat s nimi psika po hlave tak to by mu uz potom v tej makovicke moc nezostalo :heh:

Pigie, tak nejak ako napisala Haleth :lol:
Ale nie, je pravda ze tesne ako odisli bola nervozna, len prechadzala stale hore dole, dychcala, nieje pravda ze by si nespomenula...no a potom ked ju zbadala joooj to bolo radosti :jupi:

Haleth dakujeme, nam bolo s Lykuskou super, takze hadam spokojnost na oboch stranach...btw. nejake fotecky mam na facebooku a aj tu v teme fotecky :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ponúkam