Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Ponúkam víkendové stráženie vašich štvornohých miláčikov.

Pravidlá inzercie pre Ponúkam
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.

Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám

Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Re: Ponúkam víkendové stráženie vašich štvornohých miláčikov.

Poslaťod Monika & Parsonky » Uto 07.08.2012 16:29

Už si mala nejakého psa, ktorí sa s tvojimi alebo tými, čo si strážila nezniesol? Ako riešiš, poprípade by si riešila takéto situácie? Ja mám doma jedného totálneho strachoprta z veľkých psov, ale zároveň je to aj taký dosť, uzavretý introvert, ktorý si málo koho k sebe pustí, skôr ich odháňa vrčaním. A aby toho nebolo málo, neskutočný závislák na mne. Inak je fakt super. :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.

"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Silwuska » Str 08.08.2012 5:52

V podstate ano, ked tu boli Aira s Blackym, ta velka slintava s tym malym ciernym, tak ten maly cierny pipik dostaval od Maca furt po drzke, lebo bol neskutocne, ale neskutocne drzy...v psom ponimani, kedze predtym v zivote psa nestretol, tak netusil jak sa chovat, a jaksik vobec nevnimal nejake "signaly", a tak staremu pankovi skakal po hlave a vrcal pri tom, blbecek :lol: tak boli pre istotu oddeleny, nikdy mu sice macik neublizil, ale nepotrebujem stale nieco riesit....Dvor a zahradu mame rozdelene na viacero casti kde proste "oddelujeme"...mala som tu 4 psov ktory sa zniesli iba v paroch, a vsetci nezniesli macky, ktore som potrebovala tiez pustat von a zvladli sme :lol: na noc ked sa ide spat domov, tak cudzi vacsinou spia na chodbe, cize to tiez nemam problem delit s mojimi...
Ty mas fenecky, ci? pretoze zas kluci sa tak nejak chovat vedia, si nahovaram :lol: a viem ze ked sa ich nejake psica boji tak neotravuju, montycek sa chce vacsinou hrat, ak mu padne kamos do oka, no a Macko si vacsinou nikoho nevsima :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzi17 » Štv 09.08.2012 21:29

Tak mi sme dlho na dogfore neboli, ale by som chcela Silwusku vychvalit ako dobre muselo byt o mojho havina postarane :jop:
Pripajam foto z prichodu domov:

Obrázok

Este raz dakujeme a odporucame :jupi:
zuzi17
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzi17 » Štv 09.08.2012 21:32

Silvi, unavila si neunavitelne :lol:
zuzi17
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod Monika & Parsonky » Štv 09.08.2012 21:45

Silwuska píše:V podstate ano, ked tu boli Aira s Blackym, ta velka slintava s tym malym ciernym, tak ten maly cierny pipik dostaval od Maca furt po drzke, lebo bol neskutocne, ale neskutocne drzy...v psom ponimani, kedze predtym v zivote psa nestretol, tak netusil jak sa chovat, a jaksik vobec nevnimal nejake "signaly", a tak staremu pankovi skakal po hlave a vrcal pri tom, blbecek :lol: tak boli pre istotu oddeleny, nikdy mu sice macik neublizil, ale nepotrebujem stale nieco riesit....Dvor a zahradu mame rozdelene na viacero casti kde proste "oddelujeme"...mala som tu 4 psov ktory sa zniesli iba v paroch, a vsetci nezniesli macky, ktore som potrebovala tiez pustat von a zvladli sme :lol: na noc ked sa ide spat domov, tak cudzi vacsinou spia na chodbe, cize to tiez nemam problem delit s mojimi...
Ty mas fenecky, ci? pretoze zas kluci sa tak nejak chovat vedia, si nahovaram :lol: a viem ze ked sa ich nejake psica boji tak neotravuju, montycek sa chce vacsinou hrat, ak mu padne kamos do oka, no a Macko si vacsinou nikoho nevsima :lol:

hej, hej mám fenky. ja by som, keď tak len jednu umiesťňovala u teba, lebo druhú máme, kde nechať. len ako je tá mladšia taká upišťaná, tak ju nikto nechce strážiť. je to proste závislák a stále je nespokojná. ona pišťala už keď sme si ju viezli domov a mysleli sme, že ju to prejde - no neprešlo. :lol:
a ona sa jednak bojí veľkých psov a jednak je dosť introvert a hlavne u nich (PRT) to býva aj tak, že rýchlo sa z hry stane boj.

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.

"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 13.08.2012 21:38

bolo by možné stráženie: od 31.8. do 2. 9.? dátum ešte na 100% neviem, ale typujem nejak takto

Dežo Ursíny.

Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Icebreg » Str 22.08.2012 12:12

Vyborna tema :)

Tiez by som mozno potreboval postrazit tohto krpca >

Obrázok

Offtopic: priblizne od 27 (mozno 28, ale asi 27) do 31 maximalne (?)(realnejsie to vidim na 30. vecer) augusta 2012 (vidim ze rezervacky su tu v kurze, tak uvediem radsej aj rok :)) )
zrozumitelnejsie: od 27.8 az do najneskor 31.8 (popripade v extremnych pripadoch ako dlho sa da ist "prescas" ? )
ide o to ze neviem kedy sa vratim a kazdy z rodiny bude prec.. ale viac ako 4 dni by to nemalo byt na 99,9% cize 30/31..
Icebreg
Snoopy

Poslaťod Silwuska » Str 22.08.2012 12:32

Bohuzial tento termin je u mna uz plny :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod sabe » Str 22.08.2012 12:52

Silwuska: a nemozem k tebe prist na vikend ja? :lol: psa este nemam, tak by som prisla na brigadu alebo na dovolenku alebo jak si to nazves :lol: pomoct so psami, pohrat sa a tak :angel:
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Štv 23.08.2012 8:56

silwuska, dufam ze mas poznacene 7.8.9.9 :lol: donesiem dva poslusne mile neskodne psiky.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 23.08.2012 9:12

:aaa: jezis vdaka bohu :haha: :haha: aspon viem na koho sa obratit ak budem v mojom rodnom TT okrese a fotrovci budu neochotni ( co vlastne aj budu, lebo ked somsa ich pytala ci by niekedy nepostrazili krpanu - a to som ju este ani nemala- razne ma poslali do teplych krajin :prd: ):poklona:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Štv 23.08.2012 9:24

očuj. ty ked si z TT, odkial presne.. :lol:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 23.08.2012 9:28

to ako ja ??? :angel:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Štv 23.08.2012 9:35

silwuska viem kde byva.. takze s tebu. :lol:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Pia 24.08.2012 5:50

Na Silvucha nasho som samozrejme nezabudla :smile:

Sabe bohuzial vsetky terminy mam plne, pre ludi hlavne :heh: ako vies no, kto by ta pocuval, psiska su aspon ticho :ach: :heh: :heh:

Weron, sak teda trnavacka si a do parku nasho krasneho kuknut nedojdes...to ti nieje otupno? :nwm: :jazyk:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ponúkam