Prenájom Garzónka BA - aj so psíkom/mačičkou

Pravidlá inzercie pre Ponúkam
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Prenájom Garzónka BA - aj so psíkom/mačičkou

Poslaťod margot » Pon 27.05.2019 16:56

Ahojte,
hľadáme nových podnájomníkov (jednotlivec alebo pár) do našej garzónky v Bratislave, v ktorej sme s priateľom žili posledných cca 6 rokov. Je to super panelák, dobrí susedia, vzadu dvor a zeleň, kúsok do Centrálu, oproti Tesco, cez dvor Lidl alebo 2x Billa, na okolí dostatok možností na venčenie, reštaurácií, kaviarní, Roxor burger,... a rýchlo sa dostanete v podstate kamkoľvek.

Garzónka sa nachádza na Račianskom mýte, parkovanie v okolí nie je problém. Je na 4. poschodí (bez výťahu). Prenajíma sa zariadená. Cena je 450 € vrátane energií a internetu, depozit 300 €. Ak by ste mali záujem napíšte mi prosím do správy. K dispozícii bude od polovice júna.
Vychovaný psík/mačička nie je problém. Aj naša Veny tam fungovala bez problémov. :smile:

A teraz pár technických info:
Byt má rozlohu 22 m2. Má kuchynskú linku (varná doska, chladnička), rozťahovací gauč (slúži aj na spanie), veľkú vstavanú skriňu, pracovný stôl so stoličkou a knižnicu. V kúpeľni sprchový kút, umývadlo a WC. Byt je kompletne zariadený a okamžite obývateľný. Výhodou je internet (optika) o rýchlosti 1 000/1 000 Mbit/s, čo znamená, že je to najrýchlejší net na SK, film stiahnete, kým si urobíte čaj.

V prípade záujmu mi prosím napíšte SS alebo na info@zerodc.sk.
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 899

Barfer.sk

Späť na Ponúkam