Stránka 1 z 1

Podnajom

PoslaťNapísal: Uto 30.07.2019 16:03
od Júlia P.
Zdravim, mám malú staršiu kríženku jazvečíka ešte v rodičovskom byte, nejaký ten piatok pracujem a bolo by načase vyletieť z rodičovského hniezda ale ani za živého boha nemôžem podnajom kde by mi dovolili psa. Nech je to fajčiar, alkoholik alebo aj šlapka ale len nie pes. Hľadám niekoľko mesiacov a som zúfalá, obvolávam realitky, pýtam sa či nemajú v ponuke hocičo kde by mi dovolili malého psíka ale nikde nič. O cenách ani nehovorím. Riešili ste to už niekedy niekto? Poprípade nemáte o nejaké info v okolí Žiliny, že by vedel umožniť 2-3 izbák
? Ak nie, budem rada za vaše skúsenosti, ako ste to riešili

Re: Podnajom

PoslaťNapísal: Uto 30.07.2019 16:06
od Lindchen
Info nemám, ale bývala som s viacerými zvieratami už v troch prenajatých bytoch a veľký problém nebol. Väčšinou sa podarilo na druhý, tretí krát. Odporúčam predstaviť sa, napísať niečo o sebe, o psovi a zdôrazniť, že psík je bytový a čistotný. Skutočne nie každému to vadí, aj keď je to ťažšie.

Re: Podnajom

PoslaťNapísal: Uto 30.07.2019 16:19
od wer
Ono asi v Ziline je to trosku ine ako v BA, kde je ta ponuka jednak vacsia a za dalsie tych psov v bytoch je tu asi viacej, ludia su asi viac "zvyknuti".. ja som bola s nemeckym ovciakom v 3 podnajmoch. Nebolo to lahke, ale dalo sa - ja musim povedat, ze dokonca som si vyberala lokalitu a nesla by som hockde :ha:
Ale naj je to asi po znamosti - hlavne usetris za proviziu realitke, co su totalne vyhodene prachy. Takze rozhodit siete kade tade..